داعشی

عکس های بی شرمانه داعشی با زنان ایزدی

شبکه های اجتماعی تصاویری از یک عنصر داعشی را به همراه زنان اسیر ایزدی منتشر کردند.در ادامه این مطلب از بخش خبری مجله فانوس با ما باشید.

___________________فانوس___________________

عکس های بی شرمانه قاضی داعشی

بـــه نقل از الـــعربیـه، شبــکـــه های اجـــتماعی به تازگــی تصــاویری از یک عنـصــر داعشــی را در عراق منتشـر کردند که به همــراه یکـــی از زنان اسیــر ایزدی گرفتــه شده اســـت.

طبق اعـــلـام حساب های کاربری متعـــلـــق به خبــرنــگاران عراقـی، نیــروهای امنـــیتـــی عراق این تصاویر را در یک گوشی موبایـل که به نظـــر می رسـد برای یکــی از عنـاصر داعــش باشد، یافــتـــه انــد. در ایـن تصــاویر قاضـی ولایــت دجـله که به نام «ملــا ساجـد احمـد علی شرجـی» خوانــده می شود، با تعــدادی اززنان ایزدی و در شرایـــطی بی شرمـانـه مشـــاهـــده می شود.

داعشی

گفــتـــنـی اسـت وزارت دفـاع عراق 11 ژوئن سال جاری میلادی از کشف زنـدانی متعلق به داعــش خبـر داد که زنـان ایــزدی در آن بازداشــت شده بودنــد. این وزاتخانـــه در بیــانـیــه ای اعــلام کرد:ارتـش عراق زنـدانی متعـــلـق به گروه تروریـسـتی داعــش را که در آن شمــاری از زنـان ایزدی حبـس بودنـــد، در تاریـــخ 17 ژوئیه در شهر موصل کشف کرد.

 

داعشی

طبـــق اعـلـام آمـار صادر شده از سوی کمیـته امنیتی پیــگیری امور ربوده شدگان ایـــزدی در ماه فوریـه، تعـداد افــرادی که به اسـارت داعش گرفـته شده انـــد، به 3200 اسیر می رسـد.

 تصاویر یک داعشی با زنان اسیر ایزدی در یک گوشی موبایـل

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.