داعشی‌ها ملکه زیبایی 20 ساله عراق را به‌وسیله تلفن همراه تهدید کردند.شیما قاسم این تهدیدات تلفنی را به والدینش اطلاع داد و آن‌ها این موضوع را با خبرنگاران در میان گذاشتند. حال ملکه زیبایی عراق برای نجات جان خود مخفی شده است.

فانوس : داعشی‌ها ملکه زیبایی 20 ساله عراق را به‌وسیله تلفن همراه تهدید کردند.

خبرگزاری اسپوتنیک گزارزش داد؛ شیما قاسم برنده جایزه ملکه زیبایی عراق به‌وسیله تلفن همراه پیام‌های تهدیدآمیزی از اعضای گروه تروریستی داعش دریافت کرد.

این دختر عراقی در نخستین مسابقه ملکه زیبایی عراق که پس از 43 سال برگزار می‌شد، برنده شد.

عکس ملکه زیبایی عراق,عکس دختر شایسته عراق,عکس جهاد نکاح داعش با دختر زیبا لخت سکس

قاسم گفت: «با شرکت در این مسابقه می‌خواستم ثابت کنم که عراق همچنان کشوری است که در آن زیبایی حکومت می‌کند.»

داعشی‌ها شماره تلفن همراه ملکه زیبایی عراق را پیدا و تهدید کردند که اگر این دختر 20 ساله فورا به اردوگاه آن‌ها نرود و با داعشی‌ها ارتباط غیر اخلاقی نداشته باشد، وی را به‌شدت سرکوب خواهند کرد.»

گروهک تروریستی داعش و دیگر تروریستهای فعال در سوریه و عراق با توجه به فتاوای مفتی های وهابی خود که اکثرا در عربستان سعودی تولید شده اند تعبیری همچون جهاد نکاح بر رابطه جنسی نامشروع با زنان و دختران گذاشته اند . در واقع آنها زنان و دختران بعضا شوهر دار را مجبور میکنند به عمل شنیع زنا با دهها مرد و تروریست و نام آن را جهاد میگذارند !

شیما قاسم این تهدیدات تلفنی را به والدینش اطلاع داد و آن‌ها این موضوع را با خبرنگاران در میان گذاشتند. حال ملکه زیبایی عراق برای نجات جان خود مخفی شده است.

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.