داماد شدن در فصل خانه تکانی / طنز

مجله اینترنتی فانوس : سلام و خدا قوت، این روزها مردم بیشتر نقاط کشور تا نوک دماغشون برف اومده و جزایرلانگرهانس شون هم برفی شده، مدارس تعطیل، دانشگاه ها تق و لق، اینستاگرام هم که شده مثل رشته کوه های آلپ، یعنی تا قبل از اختراع اینستاگرام خودمون نمی دونستیم کشورمون این قدر ظرفیت تفریحات برفی داره! داماد شدن در فصل خانه تکانی / طنز

داماد شدن در فصل خانه تکانی / طنز

داماد شدن در فصل خانه تکانی / طنز Funnos.com

حالا این وسط بعضی ها هم هستن که تو بارون دو نفره بهار و وسط برگ ریز شاعرانه پاییز تنها بودن و حالا با نگاه به بارش بی امان برف و به دنبال داشتن وقت اضافه در پی تعطیلی دانشگاه ها، به صرافت این می افتن که دوماد بشن تا امسال سر سفره هفت سین با عیال بشینن!

البته ازدواج در همه حال و همه وقت خوبه! اما توصیه های مهمی هم وجود داره درباره زن گرفتن تو اسفند! دوستان عزیز این موضوع رو باید خاطر نشان کنم که اگه الان اقدام کنین و همه چی خوب پیش بره هفته آخر اسفند مزدوج می شید که عین بدبختی تونه! چرا؟ چون هر بار که برین دیدن عیال یا یک تخته فرش برای شست وشو وسط حیاطه! یا دارن در و دیوار رو کف مالی می کنن، یا باید سر مبل و کاناپه و از همه بدتر اون یخچال ساید بای ساید تیر به جیگر خورده رو بگیرید! نمی شه که تازه دوماد خودش رو نشون نده! نمی شه که تازه دوماد مثل قهرمان تو کارها کمک نکنه، اما کمک کردن همانا و دچار شدن به سرنوشت اون دختر طفل معصوم یعنی کوزت همانا!


اما در مقابل به خانواده های دختردار توصیه می شه تو همین روزها دختر عروس کنن تا هم نیروی کار ارزان و کوشا و بی ادعا برای خونه تکونی و بشور و بساب عید داشته باشن! هم این که بتونن خوب آقادوماد، صبر و حوصله اش، قدرت بازوش و… رو تست کنن. اما طفلکی خانواده های پسردار، همون پسری که از صبح تا شب تو خونه دست به سیاه و سفید و حتی بنفش و خاکستری نمی زد همچین که میره تو فامیل خانمش می شه دهقان فداکار، می شه گنارو گتوزو، هر کاری ازش بخوان و نخوان انجام می ده برای خودشیرینی! و اما توصیه ای به آقایون متاهل که خواهر خانم جوون دارن، حتماً تا پایان اسفند یک باجناق دست و پا کنین تا لااقل امسال از زیر خونه تکونی خونه پدرخانم فرار کنین. ترجیحاً باجناق تون جزو قوی ترین مردان ایران باشه بهتره، ممکنه تو کار خونه شما هم کمک کنه.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.