بازی های موتور سواری در آیفون و آیپد طرفداران زیادی دارند و بازی Dirt Bike Stunt Mania هم از این قاعده مستثنا نیست. شما در این بازی راننده موتور مسابقه ای خواهید بود و در مکان های مختلف موتور سواری خواهید کرد.
یکی از سبک های بازی تلفن های هوشمند که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده بازی های ورزشی و مسابقه ای می باشد که این نوع سبک با توجه به شور و هیجانات خاصی که به مخاطب وارد می شود می تواند منبع سرگرمی خوبی به حساب آید. یکی از این سبک بازی ها، بازی مسابقه موتور سواری می باشد که با هیجانات خاصی همراه است.Dirt Bike Stunt Mania  یک بازی بسیار پر هیجان در سبک موتور سواری بوده که طراحی آن توسط شرکت Al Khawarizmi Software Development and Services LLC برای آیفون و آیپد انجام شده است. این بازی با وجود این که در سال آگوست 2014 میلادی ساخته شده ولی از برخی از نمونه های امروزی بسیار پیشرفته تر و جذاب تر است.

 

دلیل این جذابیت مربوط به هدایت موتور ها در داخل شهر بوده، به طوری که کاربر می تواند به هر مکانی از شهر که اراده کند، با استفاده از موتور خود برود.

بر روی گرافیک بازی Dirt Bike Stunt Mania در سال 2014 به خوبی کار شده و از جلوه های صوتی مناسبی نیز در بازی استفاده شده است. گیم پلی آن نیز در حد قابل قبولی بوده و تجربه ای متفاوت از موتور سواری را به بازیکنان می دهد. هم اکنون می توانید با دانلود این بازی به رقابت با دوستان یا دیگر رانندگان مشغول شوید و امتیازات و رکورد های خوبی را به دست آورید.

از ویژگی های بازی می توان به مواردی چون: امکان به اشتراک گذاری امتیازات، گرافیک زیبا و سه بعدی، طراحی واقع گرایانه و … اشاره کرد. رمز: www.yjc.ir

دانلود بازی

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.