دختر جوان منشی شرکت: حرف میزدم کلیپ مستهجن را در تلگرام منتشر می کرد

تجاوز و سواستفاده از دختران و زنان جویای کار یکی از مشکلات بزرگ جامعه امروز جهان هست .
ایران ما هم از این قاعده مستثنی نیست و موارد بسیاری پیش آمده که دختر بیچاره برای کار به شرکتی مراجعه کرده اما مورد تجاوز جنسی قرار گرفته همچون مورد زیر :
به گزارش مجله فانوس براساس کیفرخواست صادره از سمت دادسرای تهران , هشت ماه پیش دختر 25 ساله‌ای که جویای فعالیت بود به یک شرکت خصوصی مراجعه کرد ولی از طرف مسئول این مجموعه مورد آزار جنسی قرار گرفت .
دختر جوان منشی شرکت: حرف میزدم کلیپ مستهجن را در تلگرام منتشر می کرد
دختر بیچاره به عنوان بدترنی خاطره عمرش تعریف می کرد که : آقای مدیر به سراغم آمد و گفت باید برای آشنایی با نرم افزار مخصوص شرکت آموزش ببینم و من در اتاقش تنها شدم .
اکثرا وقتی میخواست به من آموزش بدهد مثلا به طور اتفاقی پایش را به من تماس می داد !
به خاطر پول و درآمد مجبور بودم تحمل کنم و امیدوار باشم بیشتر از این پیش روی نکند اما روزی که هیچ کس در شرکت نبود و من نمیدانستم درهای شرکت نیز بسته است او به زور به من در اتاق محل استراحتش تجاوز کرد و از این اتفاق وحشتناک فیلم برداری نیز کرد .
بعد مدعی شد اگر حرفی بزنم کلیپ مستهجن مرا در گروه های تلگرامی پخش می کند و آبروی من را می برد .
مدتی بعد یکی از دوستانش را نیز با خود می آورد و به صورت دونفره و گروهی با من رابطه برقرار می کردند . من کاری به جز گریه نمیتونستم بکنم .
مرد شیطان‌صفت پس از تجاوز و با فریب و نیرنگ تلاش کرد دختر را از شکایت منصرف نماید . براین اساس با توطئه , نیرنگ و دادن وعده‌های پوچ او‌را از این تصمیم منصرف کرد . البته بالاخره دختر با مراجعه به محاکم قضایی از وی شکایت کرد . این مرد روز قبل بعد از محاکمه با حکم قضات دادگاه به 99 ضربه شلاق محکوم شد .

پرده دختر جنده آبکیر دختر خوشگل زن کونی کوس تنگ تلنبه دوکیره عشق شهوتی هوسی سوراخ سولاخ لیس زبون چوچول ساک جق حرفه ای طاقباز داگی استایل داف مانتوی تنگ منشی ساپورت مامان آبجی خواهر متاهل شوهردار مجرد زن همسایه بده

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.