دختر روحانی

عکس دختر روحانی برای اولین بار منتشر شد + عکس

مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری دولت دوازدهم با حضور مقامات لشکری و کشوری برگزار شد. دختر روحانی ، دختران امام خمینی(ره) ، نمایندگان زن مجلس، صاحبه عربی همسر دکتر روحانی و دختر صالحی فرمانده کل ارتش نیز حضور داشتند.

______________فانوس______________

انتشار اولین عکس از دختر حسن روحانی رئیس جمهور در مراسم تنفیذ ایشان

برگزاری مراسم مهمی همچون مراسم تنفیذ ریاست جمهوری یکی از بخش های مهم رسانه ای را تشکیل می دهد که در آن حضور اعضای خانواده مقاماتی چون رئیس جمهور و .. مورد توجه قرار می گیرد ، امروز هم مراسم تنفیذ برای اولین بار عکس دختر روحانی رئیس جمهور را در فضای مجازی منتشر کرد.
مراسم مراسم تنفیذ حکم ریاست‎جمهوری حسن روحانی صبح امروز با حضور مسئولین و مقامات کشوری و لشکری در حسینیه امام خمینی برگزار شد.در این مراسم علاوه بر حضور مسئولین لشکری و کشوری جمعی از زنان کشورمان نیز حضور داشتند.
صاحبه عربی همسر رئیس‎جمهور، شهیندخت مولاوردی معاون زنان رئیس‎جمهور، دختران امام خمینی، الهام امین‎زاده دستیار ارشد رئیس‎جمهور در امورحقوق شهروندی، زهرا سعیدی، پروانه مافی، پروانه سلحشوری و فاطمه ذوالقدرل ازنمایندگان زن حاضر در این مجلس حضور داشتند.

دختر روحانی

عکس جمعی از دختران و زنان حاضر در مراسم مراسم تنفیذ رئیس جمهور حسن روحانی

 عکس دختر حسن روحانی برای اولین بار منتشر شد

در بین تصاویری که از این مراسم منتشر شد عکسی به عنوان اولین تصویر منتشر شده از دختر حسن روحانیرئیس جمهور نیز منتشر شد که درادامه مشاهده می کنید.

دختر رئیس جمهور حسن روحانی فرد دوم از سمت چپ تصویر است.

دختر روحانی

دختر روحانی

اولین عکس منتشر شده از دختر روحانی رئیس جمهور

تصاویر لو رفته از دختر روحانی برای اولین بار ببینید!!!

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.