دختر هندی را مجبور کردند با یک سگ ازدواج کند تا خوشبخت شود+عکس

به گزارش مجله اینترنتی فــــــانـــــــوس : خانم “مانگلی موندا” دختر ۱۸ ساله است که در روستایی در شرق هند زندگی می کند. نشریه “The Daily Mirror ” با انتشار این خبر گزارش داده است که مانگلی با یک سگ ازدواج کرده است.با فانوس همراه باشید دختر هندی را مجبور کردند با یک سگ ازدواج کند تا خوشبخت شود+عکس

دختر-هندی-را-مجبور-کردند-با-سگ-ازدواج
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

دختر هندی را مجبور کردند با یک سگ ازدواج کند تا خوشبخت شود+عکس

فـــــــــانـــــــوســــــــ : داماد که سگی ولگرد است، با ماشین و به همراه راننده به مراسم عروسی آورده شد. میهمانان نیز بلافاصله به استقبال او که “شیرو” نام دارد رفته و با دست و تشویق، او را تا محل جشن همراهی کردند.

این مراسم با اصرار و پافشاری شورای روستا و به خاطر رفع بلایی که خود دختر و روستا را تهدید می کرد، برگزار شد. بزرگان روستا در این رابطه اعلام کردند که اگر این دختر نوجوان حاضر به ازدواج با این حیوان نشود، در زندگی با هر مرد دیگری، سیاه بخت خواهد شد.

دختر-هندی-را-مجبور-کردند-با-سگ-ازدواج

فانوس بروزترین مجله اینترنتی ایران

فانوس : به مانگلی این قول داده شد که پس از چند ماه خواهد توانست با خیال راحت ازدواج کرده و خوشبخت شود. برای این منظور او باید در طول این مدت، هرچه بهتر از حیوان خانگی خویش مراقبت کند.

فانوس : این اولین باری نیست که روستایان هند دختران را مجبور به ازدواج با سگ می کنند. این مراسم به عنوان رفع بلا و خلاصی از چنگال طلسم شیطانی بوده و در برخی از مناطق مسکونی این ناحیه رواج دارد.

دختر-هندی-را-مجبور-کردند-با-سگ-ازدواج

ماندا در این رابطه گفت:

فانوس : همسایه های ما به من گفتند که همه ی دخترانی که همچون من، این مراسم دفع بلا را سپری کرده اند، اکنون از شر شیطان Evil و طلسم خلاص شده و با خوشبختی تمام زندگی می کنند.funnos.com

 

 

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.