عکس های لو رفته از دختر و همسر هومن سیدی

هومن سیدی به تازگی عکس همسر و دختر ناز و خوشگلش را در صفحه شخصی خود قرار داده است هومن سیدی در سریال عاشقانه بسیار محبوب شده است او طرفداران بسیاری در فضای مجازی دارد هومن سیدی تا به حال نگفته بود همسر و یک دختر کوچک دارد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس های لو رفته از دختر و همسر هومن سیدی را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت فانوس: هومن سیدی چند سال قبل با آزاده صمدی ازدواج کرده بود که این ازدواج در سال ۹۲ به طلاق انجامیدو این زوج هنری و سینمایی در سکوت خبری از هم جدا شدند.

حال مدتی است که این بازیگر و کارگردان مطرح سینمای کشور دوباره ازدواج کرده و تجدید فراش کرده است.این ازدواج بطور پنهانی و به دور از چشم و خبر رسانه ها انجام شده است.

حامد بهداد با منتشر کردن عکس دختر هومن سیدی راز وی را فاش کرد و ازدواج وی به دنیا امدن دخترش را لو داد.وی در اینستاگرام خود در این باره توضیح و این خبر را تایید کرد و گفت که مدتی است که تشکیل خانواده داده و زندگی دوباره ای را شروع کرده است.

هومن سیدی نوشت: من یک بازیگر ساده ام و مسائل خصوصی زندگی من برای کسی جذاب نیست که مطرح کنم.با جمع سه نفره کوچکمان در رستوران حضور داشتیم که حامد بهداد عکسی از همسر و دخترم نیل گرفت و اینحاشیه ها برایم رقم خورد.وی گفت که من مدتی است که دوباره ازدواج کردم و کمتر از یک سال است که خدا دخترم را به مهدیه داده و در کنار خوش هستیم.

 

عکس های لو رفته از دختر و همسر هومن سیدی

عکس نیل دختر هومن سیدی

ازدواج دوباره هوم سیدی و به دنیا آمدن دخترش نیل لو رفت و حامد بهداد این راز وی را لو داد.وی بعد از جدایی با آزاده صمدی دوباره ازدواج کرده است.

عکس های لو رفته از دختر و همسر هومن سیدی

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.