انتشار خبر درگیری لفظی چهره محبوب و معروف فوتبال ایران در تهران، باعث شده تا همه نگاه ها ناخودآگاه به سوی فرهاد مجیدی جلب شود.

حتی بعضی از نزدیکان این بازیکن با او تماس گرفته و پرسیده اند که ماجرا چه بوده.

اما نکته اینجاست که مجیدی از انتشار چنین خبری تعجب کرده و گفته درگیری پیش آمده، تنها درگیری لفظی بود و خیلی زود هم به پایان رسیده است.

lمتن خبر فوق به شرح زیر بود:

يكي از ستاره‌هاي سرشناس فوتبال ايران با شلوارك از اتومبيل شخصي خود پياده شد و براي برداشتن پول نقد سراغ عابربانك رفت. در حالي كه حضور اين ستاره به شدت جلب توجه مي‌كرد و مردم در حال خوش‌وبش با او بودند و يا او را با دست به يكديگر نشان مي‌دادند، يك بانوي ميانسال كه در حال عبور از خيابان بود، به اين ستاره نزديك شد و خيلي محترمانه به او گفت: «شما ستاره محبوب اين فوتبال و الگوي جوانان ما هستي… كاش با شلوارك به خيابان نيايي.»

گفتنی است هنوز حرف‌هاي اين خانم تمام نشده بود كه ستاره فوتبال از كوره دررفت و گفت: «به شما چه ربطي داره خانم. من هر جور دلم بخواد لباس مي‌پوشم، شما هم توي كار مردم دخالت نكن!» اين شهروند هم سرش را تكان داد و رفت و اغلب مردمي كه ناظر صحنه بودند به حال اين ستاره تأسف خوردند. البته چند نفري از طرفدارانش هم در دفاع از او گفتند بنده خدا تازه از اتومبيل شخصي‌اش پياده شد و با شلوارك كه در خيابان قدم نمي‌زد اما حرف جالب را يكي ديگر از شهروندان زد؛ «اين آقا شايد محبوب باشد اما مردمدار نيست. محبوبيتش هم دوام نمي‌آورد.»

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.