دریای مصنوعی و فوق العاده زیبا در صحرای عربستان

دریای مصنوعی فوق العاده زیبایی در صحرای عربستان در حال ساخت می باشد برای ساخت این دریای مصنوعی در صحرای عربستان هزینه ای زیادی را در بر داشته است نمای بیرونی این دریای مصنوعی بسیار زیبا می باشد و معماری های خاصی استفاده شده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دریای مصنوعی و فوق العاده زیبا در صحرای عربستان را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت فانوس : با روی کار امدن محمد بن سلمان در عربستان این کشور تغییرات بسیار گسترده ای داشته است او به شدت مخالف سنت گرایی و افکار قدیمی است و به محض روی کار آمدنش اقدامات بسیار مهم برای عربستان انجام داده است که مهمترین انها را میتوان به برداشتن همه محدودیت ها برای زنان عنوان کرد.

 

تابو شکنی هایی که هنوز جهان عرب آن را باور ندارد!

او که فردی تحصیل کرده است همیشه در مصاحبه با خبرگزاری ها میگفت که من اگر در عربستان اختیاراتم بیشتر شود کارهایی میکنم که در تاریخ عربستان آن را ثبت کنند.

او بعد از تغییر قوانین عربستان علیه زنان حالا به فکر جذب توریست به این کشور افتاده و میخواهد پای گردشگران خارجی را به عربستان باز کند!او دستور داده که یک دریای مصنوعی در عربستان بسازند و ساحل مصنوعی ایجاد نمایند.

 

ساخت دریای مصنوعی در بیابان های عربستان

به گفته محمد بن سلمان قرار است بیابانهای عربستان که هیچ فایده ای برای این کشور ندارند را تبدیل به دریا کنند که مردم و توریست ها بتوانند در کنار آن به تفریح بپردازند.

 

تبدیل بیابان های عربستان به دریا

عربستان که یک کشور خشک و بی آب و علف است میخواهد با استفاده از طبیعت مصنوعی خود را از این وضعیت خارج کند و با استفاده از معماران ایتالیایی و آلمانی چند دریای مصنوعی با سواحی حلالی در بیابان های خود بسازد این سواحل به شکل ساختمان های بسیار غول پیکری هستند که در آن شن و ماسه های سواحل دبی قرار خواهند گرفت.معماران، این ۵ ساختمان ماه شکل را برای اقامت ۱۵۰.۰۰۰ نفر تدارک دیده‌اند.

این ساختمان‌ها مجهز به موزه و مراکز خرید نیز هستند، و از دور نوعی علامت برای این منطقه ساحلی به حساب می‌آید.دریای مصنوعی در این منطقه نعمتی فوق العاده برای اعراب است، گرچه به نظر می‌آید یکی از اهداف طراحی این پروژه، جذب توریست است.

دریای مصنوعی و فوق العاده زیبا در صحرای عربستان

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.