در خانه زن تنها با مهمان های غریبه که دو مرد بودند چه گذشت

به گزارش مجله اینترنتی فــــــانــــــوس : دو مرد آشنا با گـــذشت چهار ماه از قتل زنی در شرق پایتخت به عنوان مظنونان جنایت بازداشت شـــدند و پلیس جنایی در حال تحقـــیق از آنهاست.در خانه زن تنها با مهمان های غریبه که دو مرد بودند چه گذشت

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

در خانه زن تنها با مهمان های غریبه که دو مرد بودند چه گذشت

فــــــــــــانـــــــــــوســــــــــ : اوایل دی امســال مردی با پلیس Police تماس گرفت و از کشف جسد زن همسایه‌شان در یکی از محله‌های تهرانپارس خبر داد.

با حضور ماموران در آنجا و هماهنگی قضایی جســد زن میانسال به پزشکی قانونی منتقل شد. این در حالی بود که تحقیقات از همسایه‌ها نشان می‌داد این زن به نام مریم در خانه‌اش تنها زندگی می‌کرده و شب حادثه Incident نیز او مهمان داشته، اما نمی‌دانند آنها چه کسانی بودند.

بررسی تیم صحنه جرم Crime پلیس آگاهی نشــــان می‌داد آثار ضربه‌هایی بر سر این زن وجود دارد. همین سرنخ باعث شد با دستور بازپرس جنایی، پزشکی قانونی راز مرگ این زن را فاش کند.

فانوس : با گذشت چهار ماه، چند روز پیش کارشـــناسان پزشکی قانونی نظر دادند او براثر خفگی و اصابت جسمی سخت به سرش به قتل Murder رسیده است. با مشخص شدن این موضوع، روند رسیدگی به پرونــــده وارد مرحله‌ای جدید شد.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

در خانه زن تنها با مهمان های غریبه که دو مرد بودند چه گذشت

فانوس : در ادامه تحقیقات ماموران به اطــــلاعاتی دست یافتند که نشان می‌داد دو مرد آشنا آخرین افرادی بوده‌اند که مهمان مقتول بوده و ساعاتی پیش از کشف جسد خانه را ترک کرده‌اند. با مشخص شــــدن هویت این دو نفر، آنها تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند تا این‌که دیروز بازداشت شدند.

آن دو برای ادامه تحقیقات به دادسرای جـــــنایی تهران منتقل شدند و مورد تحقیقات قضایی قرار گرفتند. دو مظنون مدعی بودند از آشنایان خانوادگی مقتول بوده‌اند. زمانی که به دیدن وی رفته‌اند یکی دیگر از اقــــــوامشان به آنجا آمده و بر سر مشکلات قدیمی با هم دعوا کرده‌اند.

همین باعث شده آنها نیز خانه مقتول را ترک کننـــــد. از مرگ او خبری نداشته‌اند و بعد از بازداشت، متوجه قتل زن تنها شده‌‌اند. تحقیقات از متهمان برای رازگشایی از این جنایت Crime در اداره دهم پلیس آگاهی تهــــران ادامه داردfunnos.com

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.