مجله اینترنتی فانوس : با بررسی صحنه‌های کشت و کشتار فیلم‌های مطرح سینمای هالیوود از سال ۱۹۴۰ به این سو، مرگبارترین فیلم‌ها مشخص شدند.
فیلم «نگهبانان کهکشان» با بازی کریس پرت به لطف پایان‌بندی خونبارش عنوان مرگبارترین فیلم سینمایی را از آن خود کرد. در یکی از صحنه‌های پایانی فیلم «نگهبانان کهکشان»، ۸۰ هزار تن از نیروهای مهاجم کشته می‌شوند که تعداد تلفات نمایش‌داده شده در فیلم را به بیش از ۸۳ هزار تن رساند.

androidonlinenewsimage-aspx
در این پژوهش مشخص شد که تعداد کشته‌های فیلم با گذشت‌ها سال‌ها در سینمای هالیوود افزایش یافته است. در حالی که سال ۱۹۴۰ تعداد فیلم‌هایی که بیش از ۵۰ نفر در آن کشته می‌شدند، تنها یک فیلم بود، پس از آن در سال ۱۹۵۰ این تعداد به ۴ فیلم، سال ۱۹۶۰ به ۳۳ فیلم، سال ۱۹۷۰ به ۴۴ فیلم، سال ۱۹۸۰ به ۸۴ و سال ۱۹۹۰ به ۱۱۹ فیلم افزایش یافت.
در فهرست مرگبارترین فیلم‌های هالیوود، چهار فیلم محصول سال ۲۰۱۴ هستند. فیلم‌هایی مانند سه گانه «ارباب حلقه‌ها» هم در این فهرست به چشم می‌خورند. در دومین و سومین فیلم از این سه گانه، شاهد صحنه مرگ ۴ هزار و ۵۱۲ نفر هستیم.
بر اساس این پژوهش «نگهبانان کهکشان» محصول ۲۰۱۴، «ناگفته‌های دراکولا» محصول ۲۰۱۴، «همه ترس‌ها» محصول ۲۰۰۲، «ارباب حلقه‌ها: بازگشت پادشاه» محصول ۲۰۰۳، «۳۰۰: ظهور یک امپراتوری» محصول ۲۰۱۴ بیش از هر فیلمی در تاریخ هالیوود کشتار نمایش داده‌اند.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.