سارقی که به خاطر دزدی لخت شد

ورود عجیب دزد برهنه ازسوراخ تهویه

مرد جوان برای دزدی باید وارد اتاق اصلی می شد و تنها راه ورود سوراخی تنگ بود که به عنوان تهویه مورد استفاده قرار می گرفت ، سارق راه حلی عجیب برای ورود انتخاب کرد.

یکی از عجیب و غریب ترین سرقت های چند سال اخیر توسط مردی در چین رخ داد ، مردی که بدون لباس و از طریق راهی تنگ و تاریک وارد رستوران شد تا وسایل مورد نظر خود را به سرقت ببرد.
 

دزدی و سرقت جنجالی در یکی از رستوران های چین

صاحب یکی از رستوران های شهر “هبی” واقع در شمال چین بعد از آنکه مرد برهنه ای را در حالت فرار از روی دیوار رستورانش دید با پلیس تماس گرفت.
مرد سارق برای آنکه بتواند از سوراخ دیوار عبور کند حاضر شده بود تمامی لباس هایش را درآورده و تنها با عینک به راه خود ادامه دهد ، سوراخی که به عنوان تهویه استفاده می شده علاوه بر تنگ بودن می توانسته لباس های مرد سارق را نیز به شدت کثیف کند احتمال می رود برای همین دلایل او مجبور به دراوردن لباس هایش شده است.
سارقی که به خاطر دزدی لخت شد

تصاویر ورود دزد برهنه از تهویه رستوران

ویدئوی ضبط شده توسط دوربین های مدار بسته نشان می دهد که سارق برهنه چندین بار خود را جابه جا و تکان می دهد تا بتوند از سوراخ تنگ وارد رستوران شود. جالب است که سارق چندین بار به دوربین مداربسته هم نگاه می کند اما از اینکه وضعیت نامناسب او ضبط می شود هیچ نگرانی ندارد.
در نهایت سارق خود را به پشت کشوی پولها می رساند و از شانس بدش با کشویی که مقدار کمی پول داخلش هست مواجه می شود.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.