ساخت دستبندهای دخترانه گل گلی

آموزش درست کردن دستبدهای گل گلی دخترانه

در این مطلب آموزش درست کردن دستبندهای دخترانه با پارچه های گل گلی را برایتان آورده ایم که حتما خوشتان می آید.با ما در فانوس همراه باشید

ساخت دستبندهای دخترانه گل گلی

روسری های گلگلی و پارچه های قدیمی رو از ته کمدها بکشید بیرون و باهاشون از این دستبندهای دخترانه و زیبا درست کنید.

با نزدیک شدن به فصل تابستان هیچ چیز بهتر از آن نیست که تیپ و ظاهر خودمان را گل گلی و با نشاط کنیم. در این آموزش می خواهیم با پارچه های گل گلی دستبند بسازیم. دستبندهای بهاری آماده برای فصل بهار و نو شدن. اگر دستبند های پلاستیکی یا چوبی قدیمی دارید می توانید آن ها نوسازی نمایید. النگوهای پلاستیکی و چوبی را با کمی پرس و جو در فروشگاه ها و نجاری ها می توانید پیدا کنید. این دستبندهای هیجان انگیز را می توانید در کمتر از ۵ دقیقه بسازید و حتی به دوستان عیدی دهید.

ساخت دستبندهای دخترانه گل گلی

ساخت دستبندهای دخترانه گل گلی

آموزش درست کردن دستبندهای دخترانه

وسایل مورد نیاز:
۲ متر ربان پارچه ای طرح دار به عرض ۱ سانتیمتر
النگوی پهن (چوبی یا پلاستیکی)
چسب
قیچی

نکته:روبان های پارچه ای را می توانید خودتان با پارچه های گل گلی بسازید. برای این کار کافیست نوارهای پارچه ای را به عرض ۳ سانتیمتر برش زده و به کمک اتو از هر دو طرف نیم سانت به سمت پشت برگردانده و اتو بزنید.

ساخت دستبندهای دخترانه گل گلی

برای شروع انتهای ربان را به قسمت داخل النگو می چسبانیم. شروع به پیچاندن روبان به دور النگو می کنیم. ربان را سفت می پیچیم. موقع پیچیدن هر لایه با کمی همپوشانی روی دور قبلی ادامه می دهیم.

پیچیدن را ادامه می دهیم تا همه چوب پوشیده شود. در پایان، قسمت انتهایی را به سمت داخل النگو با چسب می چسبانیم.
قسمت اضافی پارچه را بعد از خشک شدن می بریم. به همین راحتی شما یک النگو پارچه ای خواهید داشت. برای یک نتیجه خوب، نهایت ذوق خود را در انتخاب پارچه مناسب و تمیز پیچاندن روبان به کار ببندید. اگر النگوی شما باریک بود، بهتر است پارچه های گل گلی طرح ریزتری داشته باشند.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.