دست دادن پادشاه عربستان به مرکل صدراعظم بی حجاب آلمان

به گزارش مجله اینترنتی فـــــانــــــوس » صدر اعظم آلمان سفر آنجلا مرکل در سفر خود به عربستان از پادشاه این کشور دیدار کرد.دست دادن پادشاه عربستان به مرکل صدراعظم بی حجاب آلمان

فــــــــانــــــــوس : دویچه وله با اشاره به آغاز سفر «آنگلا مرکل» می نویسد: صدراعظم آلمان، روز شنبه ۲۹ آوریل به عربستان سفر می‌کند و پس از آن عازم روسیه می‌شود. دو دیدار بسیار مهم، یکی با ملک سلمان و دیگری با ولادیمیر پوتین. گفتگوها تنها به اوضاع سوریه، یمن و اوکراین محدود نمی‌شود.

مرکل شنبه به ریاض رفت. عربستان یکی از کشورهای عضو گروه ۲۰ است. پس از سفر به عربستان مرکل روز دوشنبه، اول ماه مه، برای دیدار با ولادیمیر پوتین عازم روسیه خواهد شد.
فانوس : علاوه بر آن قرار دیدار با نخست‌وزیر هند نیز در چارچوب گفتگوهای مشترک هند و آلمان از پیش تعیین شده است. مرکل در عین حال سفری هم به آمریکای جنوبی خواهد داشت و با رهبران برزیل و آرژانتین هم دیدار و گفتگو می‌کند.
این سفر در حالی انجام می شود که شهر هامبورگ میزبان نشست سران و رهبران کشورهای گروه ۲۰ است. همایشی بسیار مهم که روزهای ۷ و ۸ ژوئیه برگزار خواهد شد و صدراعظم آلمان مایل است با بسیاری از رهبران کشورهای عضو گروه ۲۰، پیش از اجلاس یاد شده دیدار و گفتگو کند.

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.