رابطه جنجالی آنجلینا جولی با یک فرد ناشناس بمب خبری رسانه ها شد

به گزارش مجله اینترنتی فانوس : آنجـــلــیــنـا جولی و برد پیــت، با وجود داشــتن شش فرزند از یکدیــگر جدا شدنــد. هر شش فرزند پس از طلاق پر سر و صدا نزد مادر خود زنــدگــی می کنـنـــد.با فانوس همراه باشید رابطه جنجالی آنجلینا جولی با یک فرد ناشناس بمب خبری رسانه ها شد

رابطه-جنجالی-آنجلینا-جولی-با-فرد-ناش

ـ ـ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ــ ـ

رابطه جنجالی آنجلینا جولی با یک فرد ناشناس بمب خبری رسانه ها شد

فانوس : هر چقدر از زمان طلـــاق ایـن زوج جنجـالی هالیوودی می گذرد اتـفـاقــات جدیدی برای هر دوی ایـــنها می افـــتـــد. در حالی که براد پیـت 54 سالـه این روزها هنوز هم بابــت جدایـــی از آنجلــیــنا ناراحـــت است و برای دیـــدن فرزنــدانش بی تابـی می کنــد آنجلیـنا بر عکـــس زنـدگـی شادی را در پیش گرفـــتـه است. این سوپراستــار هالــیوود به طور کامل براد پیـــت را پشت سر گذاشـته و اکــنون فقط به برنــامــه های جدید خود فکـر می کند. یکی از این برنــامه های جدید مردی بریـتـــانـــیایی است، مردی که فعــلـــا نامش فاش نشده اما گفته می شود موسس یک شرکـــت بازرگانــی بزرگ در انــگـــلـــیـــس اســـت.

فــــانـــوســــ : اخــبار محرمانـــه حاکـــی از ایـــن اسـت که جولی قصد ازدواج با ایـن فرد نسبــتـــا ناشـــناختـه را دارد. او بابــت حضــانت فرزنـدانــش خیـــالش راحت اسـت چرا که در زمـان طلــاق حضـــانــت قانونی آنـــهـا را بر عهده گرفــت.

hollywoodlife همسـر جدیــد جولی را مردی «خوش قیافه» توصیــف می کند. اخـبـــار دیــگـــر حاکی از ایـــن است که ایــن مرد دسـتی هم در سیـــاســت بریتـــانـیـــا دارد.

فانوس ” رازهـای جولی یکی پس از دیـــگـری آشـــکـــار می شوند. اکــنون همـه می خواهـند بدانـند ایــن مرد کیســـت، مردی که شاید جولی به خاطر او براد پیــت را رها کرده باشد.

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.