رابطه جنسی زن شوهردار برای پول/ شوهر بیغیرت میدانست،شوهرخواهر شاهد ماجرا

رابطه جنسی زن شوهردار برای پول/ شوهر بیغیرت میدانست،شوهرخواهر شاهد ماجرا

رابطه جنسی زن شوهردار برای پول/ شوهر بیغیرت میدانست،شوهرخواهر شاهد ماجرا

این داستان یک فاجعه برای جامعه ماست ، گیتی زن شوهرداری که به خاطر پول با مردان مختلف رابطه جنسی بر قرار میکرد ، جنازه اش در کنار یک خیابان در رباط کریم پیدا شد را از فانوس بخوانید .

ماجرا از این قرار بود که در پی یک تصادف رانندگی جنازه اش پیدا شد . مردم به پلیس و اورژانس خبر دادن و راننده خاطی هم بازداشت شد ، و در اعترافاتش گفت که با سرعت مشغول رانندگی بوده و اصلا متوجه نشده که چطور به این زن برخورد کرده است .

پزشک قانونی اعلام کرد که گیتی نه به خاطر تصادف بلکه قبل تر از آن وبه دلیل فشار بر روی گردن  دچار خفگی شده .

به گزارش مجله فانوس پلیس به سراغ خانواده گیتی 30 ساله رفت و شوهر گیتی اعلام کرد که روز قبل گیتی برای خرید از منزل خارج شده و دیگر بازنگشته است .

تحقیقات از همسایگان مشخص شد که گیتی زنی خراب بوده و به خاطر پول با مردان مختلف رابطه جنسی برقرار میکرده است .

شوهری که می دانست زنش رابطه نامشروع دارد اما سکوت میکرد

شوهر بیغیرت گیتی اعتراف کرد که میدانسته زنش با مردان مختلف رابطه دارد و هربار که گیتی بیرون میرفته میدانسته با کسی قرار دارد اما چیزی نمیگفته !! و روز حادثه هم میدانستم که با کسی قرار دارد اما با چه کسی نمیدانم !

شوهر خواهر گیتی در تحقیقات گفت : میدانستم خواهرزنم با مردان غریبه رابطه جنسی دارد ، روز حادثه هم اورا دیدم که سوار یک وانت شده و رفته است ، سعی کردم وانتی را تعقیب کنم اما اونها فهمیدن و فرار کردند .

در نهایت با ردیابی تلفن همراه گیتی متوجه شدند که آخرین تماس موبایل گیتی با مردی به نام رسول بوده .

رسول دستگیر شد و مشخص شد که اون روز رسول و دوستش میثم گیتی را سوار کردند . میثم هم اعتراف کرد و گفت : رسول به من گفت بیا با گیتی رابطه دونفره داشته باشیم . گیتی رو سوار کردیم و به یک روستایی در اون نزدیکی بردیم و چندین ساعت با گیتی سکس داشتیم . اون خودش راضی به سکس بود وما هیچ اجبار و زوری به کار بردیم .

موقع برگشتن گییتی ناراحت بود و مدام با ما دعوا میکرد و گفت که شوهرخواهرش مارو دیدن و دیگه نمیتونه برگرده به خونه

اون میخواست که با ما بیاد و ما ازش نگهداری کنیم .

رسول هم اعتراف کرد که وقتی گیتی گفته که از ماشین پیاده نمیشه باهاش درگیر شده و اونو خفه کرده .

هرچند رسول در ادامه بازجویی‌ها گفته‌هایش را پس گرفت اما اعترافات مقرون‌به‌واقع او و همخوانی این اعترافات با گفته‌های متهم ردیف دوم و نظریه پزشکی‌قانونی منجر به مجرم‌شناخته‌‌شدن وی از سوی دادسرا شد. پرونده پس از صدور کیفرخواست برای رسیدگی به شعبه ١١٣ دادگاه کیفری ‌استان تهران فرستاده شد و به‌زودی رسول به اتهام قتل عمد و میثم به اتهام معاونت در قتل محاکمه می‌شوند

 

یه کم بعد سامی کیرشو از تو کس ساناز درآورد و اومد بالاسر بهاره و در کون بهاره رو با تف خیس کرد و کیرش رو آروم آروم کرد تو کونش و دو تایی با هم شروع کردیم به گاییدن بهاره……ساناز هم اومد کنار بهاره و شروع کرد به ور رفتن با پستونای بهاره…..بعد سامی کیرشو درآورد و داد دست ساناز….اونم با ولع تمام شروع کرد به خوردن و ساک زدن…..باز هم صحنه ای بود که منو خیلی حشری کرد…..کیرمو درآوردم و بهاره رو بلند کردم و کیرمو گذاشتم تو دهنش…اونم خوب ساک میزد…..خیلی بهتر از بهاره ساک میزد و معلوم بود تو آمریکا حسابی تجربه کسب کرده…..با شنیدن آه و اوه سامی فهمیدم که داره به ارگاسم میرسه ولی مسالهء عجیب این بود که ساناز بیخیال نمیشد و به خوردن و نگه داشتن کیر سامی ادامه میداد….اونقدر ادامه داد تا آب سامی اومد….اینو از یه رد کوچیک آبش که از کنار دهن ساناز زد بیرون فهمیدم….ساناز هم همهء آبش رو خورد و قورت داد….کفرم دراومده بود….چون زنم تا حالا آب کیر منو قورت نداده بود و همه اش میگرفت رو پستوناش….این شد که کیرمو از تو دهن بهاره درآوردم و گذاشتم تو دهن ساناز و اونم شروع کرد به ساک زدن و خوردن و مکیدن کیرم……خیلی باحال تر از قبل داشت این کارو میکرد….ولی من نمیخواستم آبمو بریزم تو دهنش…میخواستم کاری رو بکنم که تا حالا نتونسته بودم…..ووقتی دیدم بهاره داره پستونای ساناز رو میمالونه کیرمو درآوردم و رفتم پشت سر ساناز و کیرمو که حسابی خیس شده بود گذاشتم در کونش….ساناز یهو برگشت و گفت نه…ولی تا به خودش بیاد کیر من رفته بود تو کونش….بالاخره بعد از چند سال تونستم راه کون زنمو باز کنم….اونقدر فشار دادم و دادم تا آبم اومد و همه اش رو ریختم تو کونش….حالا زنم هم آب کیر قورت داده و هم آب کیر تو کونش بود و این دو تا براش تازگی داشت…..ولی از همه باحال تر سامی بود که دوباره ساناز و گرفت و خوابوند رو تخت و خودش هم خوابید روش و کیرشو گذاشت تو کسش و شروع کرد به دوباره گاییدن زنم….منم بی حال گوشهء تخت نشسته بودم و بهاره آروم داشت با کیرم ور میرفت و هر دو صحنهء کردن این دو تا رو تماشا میکردیم…..نزدیک به پونزده دقیقه سامی داشت ساناز رو میکرد و آخرش هم تا دید آبش داره میاد بلند شد و کیرشو گرفت رو سینهء ساناز ولیجهش آبش انقدر زیاد بود که به جای سینه،کل صورت ساناز شده بود پر از آب کیر سامی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.