استقلالی ها در رستورانشان این غذا های عجیب و غریب را می خورند

منوی غذای عجیب در رستوران یک استقلالی!

بتازگی عکسی از منوی رستوران یک طرفدار دو آتیشه استقلالی ها منتشر شده است که در آن غذاهایی با نام های شگفت انگیزی سرو می شود.

 غذاهای عجیب و غریب در یک رستوران استقلالی ها

نـــکتـه جالبی که در ایـن اتــفــاق دیــده می شود ایـــن اسـت که کاربـرانی که به این محـــل سر زده اند، تصـاویری از منوی عجـیـــب ایـن رســتوران را به اشـتراک گذاشـــتـند.

گویا طرفـــداری از تیم های فوتبـــال به ورزشگــاه ها ختم نمـی شود و پای ایـن موضوع به خارج از محـیط ورزشـــگـــاه و رســتورانــها نیــز کشــیـــده شده اســت.

تصویری در شبـــکه های اجتـــمـــاعی از منوی رستورانـی که صاحـــب آن از طرفـــداران پر و پا قرص اسـتـقــلــال بوده منـنتشر شده که در آن علاوه بر عنوان های عادی و متــعــارف نام غذاهـــایــی مانـــند جوجه کبــاب ناصـــرخـان، میکــس فرهـاد مجــیدی، میکـــس مهدی رحمـــتـی، میکــس داش علی منـــصوریـان نیـــز به چشــم می خورد که بسیار مورد توجه کاربـــران قرار گرفته و از دیـدن آن شگــفت زده شده انـد.

بسیـاری از کاربران از خلـــاقـیت مدیــریــت رســـتوران به شدت استقـــبال کرده و عنوان کردنـد این نوآوری و خوش سلــیقـــگـی صاحــب رستوران در ایــجاد حس کنــجکــاوی در مشتری قابل تحسـیـن بوده اســـت.

استقلالی ها در رستورانشان این غذا های عجیب و غریب را می خورند

گفـتــنی اســـت ایـن تصویر توسط مشـــتـــریان این رستوران در شبـــکـــه های اجــتماعی به اشــتراک گذاشته شده است.

استقلالی ها در رستورانشان این غذا های عجیب و غریب را می خورند

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.