در این رستوران باید در کنار موش های فاضلاب قهوه بنوشید+تصاویر

به گزارش مجله اینترنتی فــــــانــــــــوس : اخیــــرا یک کافی شاپ در در سان فرانسیسکو به نام Black Rate Cafe برای جــــذب مشتری از ایده ی بسیار عجیب و ماجراجویانه ای استفـــاده کرده است. مشتریان در کنار موش های فاضلاب و همراه با آنها قهوه می نوشند. البته صاحب کافه هر گونه نگرانی را برطرف کرده و می گــــوید: “این موش ها کاملا تمیز هستند”با فانوس همراه باشید در این رستوران باید در کنار موش های فاضلاب قهوه بنوشید+تصاویر

رستوران-کنار-موش-های-فاضل
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

در این رستوران باید در کنار موش های فاضلاب قهوه بنوشید+تصاویر

فانوس : پیشنهادی جـــالب برای دوست داران حیوانات و به خصوص جوندگان و کسانی که دوست دارند در هنگام گفتگو با دوستشان یک موش کوچک از روی دست و پاهایشان بالا برود. یـــک کافه در مقابل دریافت ۵۰ دلار این تجربه ی جالب را برای شما فراهم می کند.

فــــــانــــــوســــــ : اخیـــرا یک کافی شاپ در در سان فرانسیسکو به نام Black Rate Cafe برای جذب مشتری از ایده ی بسیار عجیب و ماجراجویانه ای استفاده کرده است. مشتریان این کـــافه در حالی قهوه می نوشند که صدها موش در کنار آنها و روی میزها در حال رفت و آمد هستند.
البته صاحب کافه هر گـــــونه نگرانی را برطرف کرده و می گوید: “این موش ها کاملا تمیز هستند و از یک رژیم غذایی کاملا تمیز استفاده می کنند، همه ی اصول بهداشتی درباره ی آنهــــا رعایت شده است.”
رستوران-کنار-موش-های-فاضل
در طراحی ایـــــن کافه از میزهای چوبی قدیمی و پرده های زرشکی تیره استفاده شده است

رستوران-کنار-موش-های-فاضل
فانوس : کیک و قهــــوه ی خود را در کنار موش های فاضلاب نه چندان کوچک میل کنید”، البته فقط در روزهای اول و هشتم جولای کافه سانفرانسیسکو این تجربه را در اختیار مشتریان عزیز خود قرار می دهد.

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.