رضا رشیدپور

جشن تولد رضا رشیدپور در برنامه علی ضیاء

رضا رشیدپور مجری برنامه حالا خورشید در سالروز تولدش مهمان علی ضیاء در برنامه فرمول یک میشود . این برنامه ساعت 18 از شبکه یک سیما پخش میشود.

رضا رشیدپور مهمان امروز برنامه  یک علی ضیاء

رضا رشید پور مجری با سابقه ای که سالهای زیادی از اجراهایش در تلویزیون میگذرد این روزها با فصل جدید برنامه حالا خورشید مهمان خانه های مردم است . برنامه حالا خورشید بعد از ماجرایی که برای رضا رشیدپور در هنگام پخش برنامه رخ داد و مدتی این مجری جوان را به علت بیماری خانه نشین کرد دوباره با فصل جدیدی صبح ها از شبکه سه سیما پخش میشود.

امروز 18 مرداد سالروز تولد رضا رشیدپور مجری برنامه حالا خورشید است و قرار است این مجری تلویزیون در روز تولدش مهمان علی ضیاء در برنامه فرمول یک شود.

جشن تولد 42 سالگی رضا رشیدپور

رضا رشیدپور در 18 مرداد ماه سال 54 در تبریز متولد شد و امروز سالروز تولد این مجری سرشناس است. علی ضیاء مجری برنامه عصرگاهی فرمول یک امروز در برنامه خود میزبان رضا رشیدپور مجری برنامه حالا خورشید است . برنامه فرمول یک برنامه ای با حضور هنرمندان و چهره های سرشناس است که ساعت 18 از شبکه یک سیما پخش میشود.رضا رشیدپور

رضا رشید پور مجری برنامه حالا خورشید

رضا رشید پور در صبح روز چهارشنبه 6 بهمن 1395 در حال اجرای برنامهٔ زندهٔ حالا خورشید هوشیاری خود را از دست داد و به زمین افتاد و همین امر مدتی او را به استراحت واداشت و تولید برنامه حالا خورشید را به تعویق انداخت.

رضا رشیدپور

رضا رشید پور در برنامه دید در شب

رضا رشید پور اجرای برنامه دید در شب را در کارنامه هنری خود دارد. دید در شب برنامه ای گفتگو محور است که رشیدپور در این برنامه، با دعوت از چهره های سرشناس، در گفتگویی چالشی دربارهٔ حواشی مهم زندگی این افراد سؤال می پرسد.رضا رشیدپور

رضا رشید پور مجری برنامه حالا خورشید

رضا رشید پور در سال 82 با نغمه مهرپاک مجری برنامهٔ تصویر زندگی ازدواجکرد و دختری به نام هلن دارد.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.