رضا صادقی جشن تولد 38 سالگی رضا صادقی + عکس

رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری از کیک خاص جشن تولد 38 سالگی اش به روز کرد.در ادامه با ما باشید.

______________فانوس______________

جشن تولد خاص رضا صادقی در 38 سالگی

25 مردادماه سال 58 در بندرعباس پسری به دنیا آمد که توانست با گذر از روزهای سخت زندگی به یکی از سرشناس ترین خواننده های ایران تبدیل شد. امروز 25 مرداد ماه 96 سالروز تولد رضا صادقی سلطان مشکی پوش کشورمان است که پا به سن 38 سالگی نهاده است.

رضا صادقی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

رضا صادقی

تولد 38 سالگی رضا صادقی

من رضا صادقی، سی هـشت سال زندگی کردم و سی و هـشت سال نفس کشیدم بین مردم … اره تبریک میگم بخودم که طول عمرم رو با محبت خدا و مردمم زندگی کردم، تبریک میگم بخودم برای داشتن خانواده دوست و مردمی نازنین که ارزش عمرم رو با حضورشون دو چندان کردن… خوشحالم عمری رو در این سرزمین با قدرت وعشق سپری کردم و تبریک به خودم که وطنم من و از خودش نروند. خیلی جاها اذیت شدم دلم شکست و گریه کردم اما اخرش حالم و همین خاک همین هوا و همین مردم با مهرشون خوب کردن …. بله من رضا صادقی یه مردادیم و امشب سی و هشت سالم شد.. متولد ٢٥/٥/٥٨ متولد بندرعباس… ممنونم از همسر مهربونم برای این کیک عجیب و باحال ، زیاد شبیه نیست اما پر از عشقه .. ممنونم بانوی عاشق و با محبتم…… خلاصه که دارم پیر میشم و بیشتر ممنون خدا و مردمم هستم … پ ن :تشکر از خانوم برای کیک باحالی که زحمت کشیدن و خانوم نادری عزیز برای دستبند زیبا.

رضا صادقی

رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ کشورمان

رضا صادقی سلطان مشکی پوش کشورمان در 25 مرداد سال 1358 در محله شیر اول بندرعباس به دنیا آمد. ابتدا کار خود را با تلاوت قرآن آغاز کرد. علاقه مندی او به موسیقی موجب شد که او مسیرش را به آن سمت تغییر دهد. اولین تجربهٔ او در موسیقی به آهنگ راز عشق در سال 1371 باز می گردد. او در سال 1372 اولین آلبوم خود را با همین نام ارائه کرد.

او که به سلطان مشکی پوش معروف است از 25 مرداد 1372 لباس مشکی بر تن می کند. آغار معروفیت او به ترانهٔ مشکی رنگ عشق ه در آلبوم مشکی رنگ عشق ه بر می گردد. وی پس از مشکی رنگ عشق ه آلبوم پیرهن مشکی را بصورت رسمی ارائه کرد.

او در 20 بهمن 90 با دختری ایرانی که ساکن آلمان بوده عقد و یک سال بعد ازدواج کرد. تیارا اولین فرزند رضا صادقی است که در 17 بهمن سال 1392 به دنیا آمده است. ویانا دومین دختر رضا صادقی در خردادماه سال 96 به دنیا آمد.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.