رضا ناجی رضا ناجی بازیگر نهنگ عنبر مهمان دورهمی + عکس

رضا ناجی بازیگر فیلم خاطره انگیز آواز گنجشک ها و برنده خرس نقره ای از جشنواره برلین امشب 28 مرداد 96 مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی میشود.

________________فانوس________________

رضا ناجی بازیگر کشورمان در برنامه دورهمی

برنــامـــه دورهمی با اجــرای مهران مدیری امشبــب 28 مردادماه 96 ساعــت 23 روی آنتــن شبکـــه نســـیــم میـرود. مهران مدیــری در برنـامــه امشب دورهمـــی میــزبـــان رضــا ناجی بازیگـــر فیــلـم نهــنگ عنبر و آواز گنـجشـک ها اسـت که در سال 86 خرس نقره ای بهـــترین بازیــگر مرد از جشـنواره فیــلم برلـــیـــن برای بازی در فیـلـم آواز گنجشــک ها دریـافـــت کرد.

رضا ناجی مهمان برنامه دورهمی میشود

رضا ناجی

رضا ناجی در برنامه دورهمی

مروری کوتاه بر زندگی رضا ناجی

رضـــا ناجی فعالـــیت خود را از سال 1341 شروع کرد و از مهـــم تریـن فیــلـــم های او می توان به:بچـه های آسمان. آواز گنــجـــشــک ها. ترنج. باران. باد در علـــفـــزارها می پیــچد. اسـب ها گریــه می کنــند. شیوا (مردی شبیه گرگ) و سال های انتظـــار اشاره کرد.

آواز گنجــشک ها از فیـلـم های تاثـیــرگذار در کارنـــامـه هنری اوست که جوایـز خوبی برایــش به ارمــغـــان آورد. در سال 1386 خرس نقـره ای بهـتـــرین بازیـــگـر مرد از جشـــنواره فیلـم برلین برای بازی در فیـلم آواز گنجشک ها (مجــیــد مجیدی) و در 1387 جایـــزه بهتـریـــن بازیگـــر مرد از جشنواره فیـــلــم دمشـق برای بازی در فیــلم آواز گنــجشـک ها را دریـافت کرد.

نهـــنـــگ عنبـــر جدیـــدتــریـــن فیـلمی است که رضـا ناجی در آن به ایفای نقـش پرداختــه است.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.