به نظر می رسد که دوری از 4 بازی و احتمال از دست دادن پیراهن تیم ملی ذره ای برای صادقیان تفاوت ندارد که به همین راحتی در زمان خروج از زمین چنین حرکاتی انجام می دهد. کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی به انضباط اهمیت زیادی می دهد و انتشار این عکس ها و فیلم بازی که توسط کادر فنی تیم ملی گرفته شد شانس او را برای ملی پوش شدن به صفر می رساند.
پیام صادقیان در لحظه خروجش از زمین مسابقه با حرکتی زشتی نسبت به حمید درخشان روی نیمکت نشست. هافبک خوش تکنیک پرسپولیس که به بدرفتاری شهرت دارد و هنوز یک ماه از پایان محرومیتش نمی گذرد در این بازی هم ثابت کرد چیزی در ذهنش تغییر نکرده. او در دقیقه 67 بازی زمانی که برای تعویض فراخوانده شد . شروع کرد با اعتراض و آرامی به سمت نیمکت امدن. اتفاق که سبب اعتراض شدید تماشاگران روی سکوها شد.

[jwplayer mediaid=”17965″]

 اعتراض آنها سبب شد او دستی تکان بدهد به سمت نیمکت بدود اما به درخشان که رسید دست سرمربی رارد کرد و با پشت دست به دست مربی زد رفتار اهانت آمیزی که درخشان را مجبور به عکس العمل در کنفرانس مطبوعاتی کرد. نکته مهم در مورد این بازیکن پرسپولیس اینجاست که به تازگی از محرومیتی دوماهه(یک ماهه) رها شده امابه نظر می رسد که دوری از 4 بازی و احتمال از دست دادن پیراهن تیم ملی ذره ای برای صادقیان تفاوت ندارد که به همین راحتی در زمان خروج از زمین چنین حرکاتی انجام می دهد. کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی به انضباط اهمیت زیادی می دهد و انتشار این عکس ها و فیلم بازی که توسط کادر فنی تیم ملی گرفته شد شانس او را برای ملی پوش شدن به صفر می رساند.
برخورد زشت صادقیان با درخشان(+عکس)
مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.