ایده ای برای استفاده از رنگ گلبهی در چیدمان اتاق نشیمن

رنگ گلبهی در چیدمان خانه بسیار زیبا و جذاب می باشد شما می توانید با استفاده از رنگ گلبهی خانه بسیار شیک و مدرنی داشته باشید استفاده از برخی از رنگ ها در چیدمان خانه موجب می شود برای روحیه شما بسیار مناسب باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ایده ای برای استفاده از رنگ گلبهی در چیدمان اتاق نشیمن را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

 

به گزارش سایت فانوس : رنگ ها در دکوراسیون داخلی نقش بسیار مهمی را ایفا کرده و می توانند فضا را بسیار تغییر دهند و اگر منطبق با فضا، سلیقه و معیارهای زیباشناسی و توجه به نکات ترکیب رنگ ها انتخاب شوند می توانند تاثیرات عمیقی در دکوراسیون و علاوه بر آن بر روحیات انسان داشته باشد.

 

رنگ گلبهی و هلویی امروزه در دکوراسیون به خصوص در منازل مدرن کاربرد زیادی پیدا کرده است این رنگ شاد به طرز شگفت انگیزی سازگار و منعطف است. گلبهی حتی در حد خیلی کم در دکوراسیون با قدرت خودنمایی می کند و تاثیر عمیقی بر دکوراسیون می گذارد وبه جلوه و احساس محیط پویایی و نشاط خاصی می بخشد.

این رنگ در کنار رنگ های سردی همچون سفید، طوسی روشن و آبی یا فیروزه ای، گرمابخش و خوشایند جلوه خواهد کرد و درکنار تناژهای تیره، کنتراستی متعادل در محیط ایجاد می کند و جذابیت بصری قدرتمندی در دکوراسیون به جود می آورد.

 

رنگ گلبهی به فضایی کلاسیک که با اشیا و عناصری عتیقه چیدمان شده و احساس رسمی و خشک دارد، روح و تازگی می بخشد و چنین مکانی را شادتر و لطیف تر می کند.

این رنگ برای فصول مختلف به خصوص در فصل پاییز که هوا روبه سردی می گراید با رنگ هایی مانند خرمالویی و قهوه ای شکلاتی یا نارنجی ترکیب مناسبی برای اهدای احساس پاییزی می تواند باشد.

برای تلفیق این رنگ به دکوراسیون منزل می توانید از رنگ مبلمان، پرده ها، دیوارها و اقلام دکوری منزل مانند گلدان ها و کوسن ها بهره گیرید و به میزان دلخواه این رنگ را به فضا بیافزایید. در ادامه با دکوراسیون نشیمن هایی گیرا و جذاب به رنگ گلبهی با دکوبوم همراه باشید….

 

ایده ای برای استفاده از رنگ گلبهی در چیدمان اتاق نشیمن

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.