روناک یونسی و حضور در شبکه ماهواره ای جم GEM TV و فیلم ماگنولیا ؟ + عکس های روناک

فانوس : روناک یونسی بازیگر زن ایران که در فیلم های بسیاری در ایران نقش آفرینی کرده است خبر حضور در شبکه ماهواره ای جم GEM TV را تکذیب کرد

در پی کشف حجاب برخی از بازیگران زن ایران و مهاجرت از ایران به سمت شبکه جم و همچنین حضور کارگردان معروف ایران در شبکه جم یک تشابه اسمی از روناک یونسی بازیگر زن ایرانی در فیلم مگنولیا باعث شد تا برخی با ایجاد شایعاتی مبنی بر حضور روناک یونسی در شبکه جم ایجاد کنند که پیوستن روناک یونسی به شبکه ماهواره ای GEM TV با قدرت از طرف روناک یونسی رد شده و شایعه خوانده شده است .

روناک یونسی در شبکه ماهواره ای جم

روناک یونسی

هفته گذشته فیلم «ماگنولیا» از شبکه Gem TV روی آنتن رفت که در تیتراژ پایانی نام چکامه چمن ماه با عنوان طراح صحنه و لباس و نام روناک یونسی به عنوان دستیار لباس به چشم خورد.

عکس های جدید روناک یونسی,عکس های روناک یونسی در شبکه جم,عکس های فیلم ماگنولیا,عکس کشف حجاب روناک یونسی

روناک یونسی در جم

پس از حضور بازیگرانی چون چکامه چمن ماه، رابعه اسکویی، بهارک صالح نیا و … مهدی مظلومی کارگردان سریال‌های «کمرندها را ببندیم»، «بدون شرح» و … که به شبکه جم پیوسته اند، نام روناک یونسی بازیگر سریال‌های «رستگاران»، «گل‌های گرمسیری» و … در تیتراژ فیلم «ماگنولیا» آن هم با عنوان دستیار طراح لباس عجیب به نظر می‌رسد.

روناک یونسی در پاسخ به این شایعه می گوید: من در تمام این مدت مشغول بازی در سریال «آسپرین» بودم این مسئله در صفحات شخصی من و «فضای مجازی» قابل اثبات است. این اتفاق یک تشابه اسمی است که هیچ واقعیتی ندارد.

عکس های جدید روناک یونسی,عکس های روناک یونسی در شبکه جم,عکس های فیلم ماگنولیا,عکس کشف حجاب روناک یونسی

روناک یونسی در جم

من این مسئله را تکذیب و از طریق شبکه‌های مجازی و صفحات شخصی خودم با انتشار مطلبی این مسئله را رسانه‌ای خواهم کرد.

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.