ریما رامین فر

تبریک ریما رامین فر برای تولد سارا و نیکای پایتخت

ریما رامین فر صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری از سارا و نیکا دوقلوهای سریال پایتخت به مناسبت سالروز تولدشان به روز کرد.در ادامه با ما باشید.

_____________فانوس_____________

جشن تولد سارا و نیکا دو قلوهای سریال پایتخت

ریما رامین فر بازیگر نقش هما در سریال پرمخاطب پایتخت اینستاگرامش را با انتشار پستی به مناسبت سالروز تولد سارا و نیکا دوقلوهای سریال پایتخت به روز کرد و تصویری از این هنرمندان نوجوان سریال پایتختمنتشر کرد.

ریما رامین فر با انتشار این عکس از سارا و نیکا نوشت:

 

ریما رامین فر

تصویری از سارا و نیکای پایتخت

عزیزان دلم تولدتان مبارک…

یکی از مجموعه های تلویزیونی که در سال های اخیر توانست میان ایرانیان محبوبیت زیادی کسب کند، سریال تلویزیونی پایتخت است که دو بازیگر کودک آن در سوئد زندگی می کنند. ساخت سریال پایتخت در سال ١٣٨٩ آغاز و فصل نخست آن در نوروز ١٣٩٠ از تلویزیون ایران پخش شد.

ریما رامین فر

سارا و نیکای پایتخت در کنار ریما رامین فر

سارا و نیکا فرقانی اصل بازیگران سریال پایتخت هستند که سالهاست با سیروس مقدم در این سریال همکاری میکنند. نسرین جلیلی مادر نیکا و سارا فرقانی که نقش فرزندان نقی سریال پایتخت را بازی می کنند در یک گفتگو درباره نقش دخترانش گفت:امیدوارم سارا و نیکا با بازی در سریال پایتخت که در خارج از کشور هم بیننده های زیادی دارد سفیر هنری باشند و از طریق این سریال فرهنگ و خانواده ایرانی را به زیبایی به مردم دیگر کشورها معرفی کنند.

ریما رامین فر

ریما رامین فر در کنار امیر جعفری و پسرش آیین

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.