زمان عرضه خودرو پژو 301 سدان به بازار ایران به جای پژو 405 و پژو پارس

زمان عرضه خودرو پژو ۳۰۱ سدان به بازار ایران به جای پژو ۴۰۵ و پژو پارس

خودرو پژو ۳۰۱ سدان خوش قیمتی است که به زودی و با هدف جایگزینی با پژو ۴۰۵ و پژو پارس، وارد بازار ایران خواهد شد.با ما در مجله خبری سرگرمی فانوس همراه باشید.

پژو ۳۰۱ خودرویی است که در کلاس سدان های کامپکت قرار می گیرد. گروه خودروسازی پژو سیتروئن از اینخودرو در نمایشگاه خودرو پاریس ۲۰۱۲ و در کنار برادر دوقلوی آن، سیتروئن C-Elysée رونمایی کرد. پژو ۳۰۱۱ با هدف عرضه در بازارهای نوظهور طراحی شده است؛ بنابراین این خودرو در کشورهای اروپای غربی، شامل فرانسه و انگلستان در دسترس نیست.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از تولید پژو ۳۰۱ از اواخر سال جاری خبر داد.هاشم یکه زارع در مراسم انعقاد قرارداد و تفاهم نامه ۱۰ جانبه بین المللی طراحی و تولید پلت فرم خودرو در ایران اظهار کرد:پیش بینی می شود اولین محصول پلت فرمی که امروز قرارداد تولید و طراحی آن منعقد شد ظرف ۲٫۵ سال آینده تولید و وارد بازار شود.

وی با بیان اینکه خودروهای صدونق دار، شاسی بلند، هیبریدی روی این پلت فرم تولید خواهد شد، خاطرنشان کرد:طبق برنامه ریزی صورت گرفته طی ۱۰ سال ۲۳ مدل خودرو بر روی این پلت فرم تولید خواهد شد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو ادامه داد:بعضی از خودروهای فعلی باید ظرف مدت زمانی به تدریج از رده خارج و خودروهای جدید جایگزین آنها شوند.

یکه زارع افزودکه ایران خودرو از این پس تمرکز بیشتری در حوزه خدمات پس از فروش خواهد داشت. به گونه ای که وظیفه ماست که خودروهایی با قیمت و کیفیت و خدمات پس از فروش تولید و در اختیار هموطنان قرار دهیم.

زمان عرضه خودرو پژو 301 سدان به بازار ایران به جای پژو 405 و پژو پارس

تولید پژو ۳۰۱

وی با بیان اینکه صنعت خودرو در همه جای دنیا لوکوموتیو سایر صنایع است، خاطرنشان کرد:اگر در ایران خودروسازی نداشتیم تنها سال گذشته باید ۱۳ میلیارد دلار ارز برای واردات یک میلیون و ۳۰۰ هزار دستگاه خودرو از کشور خارج می شد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو ادامه داد:رشد صنعت خودرو بدون همکاری های بین المللی ممکن نیست. بنابراین با اجرایی شدن برجام در سال گذشته توانستیم اولین قرارداد مشارکت بین المللی را با پژو فرانسه منعقد کنیم.

یکه زارع خاطرنشان کرد:تولید خودرو پژو ۲۰۰۸ رسما از هفته گذشته آغاز شد. از اواخر امسال نیز خودروی ۳۰۱ تولید و وارد بازار خواهد شد. پس از آن پژوه ۲۰۸ به تولید خواهد رسید.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.