چرا زنان تظاهر به ارضا جنسی در دخول از جلو می نمایند

زنانی که در ارضا شدن جنسی به تظاهر دست می زنند برخی از دلایل زنان زود تمام شدن رابطه جنسی در دخول می باشند چون دوست ندارند به غرور مردان صدمه ای بزنند دست به ارضا شدن دروغ می زنند تا مردان به رابطه جنسی و نزدیکی پایان بخشند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر چرا زنان تظاهر به ارضا جنسی در دخول از جلو می نمایند را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

 

به گزارش سایت فانوس : امروزه محققان به این نتیجه رسیده‌اند که حدود دوسوم از خانم‌ها، حداقل در بعضی از برحه‌های زندگی‌شان، تظاهر به ارگاسم می‌کنند؛ و به نظر آنان، دلایل زیادی وجود دارد که می‌تواند چرایی این تظاهر را توضیح دهد. اما بعضی از متخصصان معتقدند که یک دلیل مهم را باید در صدر لیست این دلایل قرار داد:

 

محافظت از غرور مردانه همسرشان و حفظ رابطه زناشویی. البته با توجه به تحقیقات مختلف، احساس ناامنی، ترس از صمیمیت، خجالت از ناتوانی برای ارگاسم و تمایل به پایان رابطه زناشویی، از عواملی هستند که در این تظاهر نقش دارند.

 

در واقع، از آن‌جایی که بسیاری از مردان، توانایی جنسی خودشان را با توجه به این می‌سنجند که همسرشان را چطور به اوج لذت جنسی می‌رسانند،پس نمی‌توانند تا قبل از دیدن این لحظه، کارشان را متوقف کنند! به همین دلیل وقتی بعضی خانم‌ها متوجه می‌شوند که احتمال رسیدن به ارگاسم برایشان وجود ندارد، ترجیح می‌دهند که تظاهر به ارگاسم کنند تا رابطه زناشویی به پایان برسد. ضمن این‌که این خانم‌ها می‌دانند که همسرشان با دیدن ارگاسم آن‌ها، احساس خوبی پیدا می‌کنند نسبت به تلاش‌هایی که کرده‌اند و به همین دلیل ترجیح می‌دهند که تظاهر به ارگاسم را انتخاب کنند.

 

چرا زنان تظاهر به ارضا جنسی در دخول از جلو می نمایند

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.