زنان خیابانی در حال زباله گردی در خیابانهای تهران

زنان خیابانی که در حال زباله گردی در خیابان های تهران برای پیدا کردن یک لقمه نان می باشند این بسیار تاسف بار می باشد چون این زنان نه خانه دارد و نه سرپرست دارند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر زنان خیابانی در حال زباله گردی در خیابانهای تهران را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

 

به گزارش سایت فانوس :شما هم احتمالا در خیابان دیده اید که عده ای درون سطل های زباله بزرگ شهرداری خم شدند و مواد و وسایل به درد بخور را از میان زباله ها خارج می کنند و بروی فروش می برند.معضلی که در سطح شهر پدیدار شده و برخی زنان نیز به این کار روی اوردند.

زنان خیابانی در حال زباله گردی در خیابانهای تهران

 

زنان خیابانی در حال زباله گردی در خیابانهای تهران هستند این زنان برای پیدا نمودن یک لقمه غذا و چیز به درد بخوری در حال گشتن زباله ها می باشند حتی اگر در لطل زباله غذا پیدا نمایند این برایشان بسیار خوب می باشد .

 

زنانی که برای سیر کردن شکمشان داخل سطل های زباله را میگردند
و مواد پلاستیکی و اهنی و فلزی و زباله ها و ضایعاتی که درون این سطل هاقرار دارد را خارج کرده و به ضایعات فروشی می برند و بفروش می رسانند.

 

با دیدن فاصله طبقاتی و اسراف طبقه مرفه جامعه باید گفت که این زنان به حداقل امکانات زندگی راضی هستند و با این وضع روزگار می گذرانند.اما کسانی هستند که با اسراف مواد غذایی کفران نعم می کنند و با همه تجملات و زندگی شیک و لوکس باز هم ناراضی هستند.

در تصاویر این صفحه زنانی را مشاهده میکنید که به داخل سطل خم شده و یکی یکی کیسه های زباله را باز کرده با وجود بوی تعفن همچنان درون کیسه زباله را میگردد تا شاید چیز به درد بخوری پیدا کند و بفروشد.

 

بدون دستکش و با دست های باز زباله گردی و دستشان به انواع الودگی ها و زباله ها آلوده میشود تا لقمه نانی برای خانواده اش ببرد.گاهی با شیشه و قوطی ها دستشان زخمی و خونین می شود ؛ اما خم به ابرو نیاورده و ادامه می دهند.

 

زنان خیابانی در حال زباله گردی در خیابانهای تهران

 

زنان زباله گرد بعضی ها معتاد بوده و برای مواد و پول مصرف موادشان دست به این کار می زنند و گروهی دیگر وافعا نیازمند و نان آور دیگری ندارند و مجبورند خرج زندگی را این گونه دربیاورند.زنان زباله گرد نان را از میان زباله ها درمیاورند و میخوردند ، اما تن به خفت و خلاف و دزدی نمی دهند.نان حلالی که به صدها نان اشرافی و پول و طلای حرام شرف دارد.این زنان میگویند که در سطل زباله های بالا شهر چیز های بهتری بافتمی شود ، اما پایین شهر مثل خودمان سطل اشغالشان هم خالی از روزی می باشد.

زنان خیابانی در حال زباله گردی در خیابانهای تهران

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.