یک زن آزاد شده از زندان : عوامل بازداشتگاه مرا برهنه کردند و بعد تجاوز گروهی !

بر اساس یک گزارش، زنان زندانی در بحرین علاوه بر شکنجه‌های طاقت‌فرسا، در حضور خویشاوندانشان مورد تجاوز نیروهای بازداشتگاه قرار می‌گیرند.

حساب “بحرین دکتر” در توییتر، مطلبی را در خصوص تجاوز عوامل نظام حاکم آل خلیفه به زنان زندانی منتشر کرد.

 

photo_2016-04-10_22-54-12 حقوق بشر در ایران,نقش حقوق بشر در ایران,نقش حقوق بشر در بحرین,نقش حقوق بشر در خاورمیانه,کمسیون حقوق بشر سازمان ملل متحد,تجاوز جنسی به زنان در زندان,تجاوز جنسی به دختران زنان در بازداشتگاه,تجاوز جنسی در کهریزک تهران,تجاوز جنسی به زنان دختران در کهریزک,فیلم کلیپ سکس زوری به زن دختر زندانی بازداشتگاه,دانلود فیلم سکسی پورن گاییدن دختر زن آلتااوشان در زندان,دانلود کلیپ فیلم سکسی کیرکلفت زندانبان دختر جنده زن نگهبان,داستان سکسی کیرکلفت کس کون تنگ نگهبان زندانبان زندانی دختر داف باسن ممه پستون داگ استایل

فانوس : “منامه پست” نوشت حساب بحرین دکتر در توییتر تأکید کرد: ” افرادی که در زندان ها و بازداشتگاه های نظام حاکم آل خلیفه به سر می برند ، نَه تنها از حقوق خود محرومند بلکه عوامل زندان به اذیت و آزار جنسی آنها خصوصاً زنان نیز می پردازند.”

در این گزارش آمده است: یکی از این زنان در اداره تحقیقات جنایی (مرکز بازجویی وزارت کشور در منطقه العدلیه شهر منامه پایتخت بحرین) که بازجویانش به بدرفتاری و شکنجه معروف هستند، مورد اذیت و آزار قرار گرفته است. اگر یک زن در یکی از مراکز دولتی یک کشور دمکراتیک و قانونمدار جهان مورد آزار قرار می گرفت، وزیر آن کشور استعفا می داد و به همراه مجرمان محاکمه می شد، ولی بحرین کشور بی قانونی و باندبازی است.

در این گزارش خطاب به مسؤولان بحرینی تأکید شده است: ای پادشاه، ولیعهد و وزیر کشور! اگر بحرین کشوری قانونمدار است، پس چرا بازجویان وزارت کشور به یک زن تجاوز می کنند زنی که برای حفظ  آبروی خود از فاش کردن نامش امتناع کرده است.

این زن در مصاحبه با صفحه توییتری بحرین دکتر گفته است: سه نفر از عوامل اداره تحقیقات جنایی در دومین روز بازداشتم من را برهنه کرده و به من تجاوز کردند.

صفحه بحرین دکتر اعلام کرد: سگ های اداره تحقیقات جنایی، یکی از خویشاوندان این زن را که وی نیز بازداشت شده بود، مجبور کردند که شاهد تجاوزشان به این زن باشد تا خویشاوند این زن را مجبور به اعتراف به کارهای کرده و نکرده اش بکنند.

زن قربانی افزود : من هم اکنون دچار افسردگی شدید شده ام و داروهای بسیاری را برای تسکین درد بی درمان خود مصرف می کنم.

حقوق بشر در ایران,نقش حقوق بشر در ایران,نقش حقوق بشر در بحرین,نقش حقوق بشر در خاورمیانه,کمسیون حقوق بشر سازمان ملل متحد,تجاوز جنسی به زنان در زندان,تجاوز جنسی به دختران زنان در بازداشتگاه,تجاوز جنسی در کهریزک تهران,تجاوز جنسی به زنان دختران در کهریزک,فیلم کلیپ سکس زوری به زن دختر زندانی بازداشتگاه,دانلود فیلم سکسی پورن گاییدن دختر زن آلتااوشان در زندان,دانلود کلیپ فیلم سکسی کیرکلفت زندانبان دختر جنده زن نگهبان,داستان سکسی کیرکلفت کس کون تنگ نگهبان زندانبان زندانی دختر داف باسن ممه پستون داگ استایل

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.