زن زیبایی که پاهای وحشتناکی دارد

زن زیبا و خوشگلی که دارای پاهای بزرگ و به اندازه فیل دارد پاهای این زن روز به روز بزرگتر می شود و این باعث شده است که زن بیچاره نتواند به زندگی عادی خود ادامه دهد این بیماری بسیار نادر می باشد و در کتاب گینس هم ثبت شده است او اولین فرد در کره زمین می باشد که به این بیماری پاهای بزرگ و وحشتناک دچار شده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر زن زیبایی که پاهای وحشتناکی دارد را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت فانوس: حتما شما هم انسان هایی با بیماری های عجیب را در رسانه های مختلف دیده اید که در دنیا وجود دارند برخی از انها به دلیل اختلالات بدنشان دچار مشکلات جسمانی عجیب و غیر طبیعی شده اند!

برخی از این افراد دچار رشد غیر معمول و عجیب اعضای بدنشان میشوند و برخی دیگر عضوهای دیگر آنها رشد و یا عدم رشد طبیعی داشته است.اما در این مطلب میخواهیم شما را با یک خانم آشنا کنیم که اختلالات بدنش پاهای او را تبدیل به یک هیولا کرده است.

 

رشد عجیب پای یک زن که متوقف نمیشود

این زن امریکایی که “مندی سلارز” نام دارد به یک بیماری عجیب و غریب مبتلا شده است و پاهای او بدون توقف در حال رشد عجیبی است.

پای قطع شده باز هم رشد کرد

این زن به توصیه پزشکان ناچار شد که یک پای خود را که عفونت نیز کرده بود در یک عمل جراحی قطع کند که عفونت به بدنش سرایت نکند اما در کمال ناباوری پای قطع شده او بعد از مدتی باز هم رشد کرد و بعد از گذشت ۳ سال این پای قطع شده شروع به رشد کردن نمود و در حال حاضر وزنش به ۱۹ کیلوگرم میرسد.

تصاویر پای غول پیکر زن

این زن بی چاره به دلیل رشد غیرمعمول پایش حتی نمیتواند از پای مصنوعی استفاده کند.پزشکان آمریکا معتقدند که نام او و بیماری اش باید در کتاب رکوردهای گینس به ثبت برسد چرا که در جهان و حتی در طول تاریخ بشریت چنین بیماری وجود نداشته است.

زنی که رشد پایش متوقف نمیشود

بیماری پای غول پیکر که این زن را سالهاست که خانه نشین کرده و هیچکس دوست ندارد با او همنشین و هم صحبت شود.چند دانشمند و پروفسور دانشگاه کمبریج یک تیم را برای رهایی این زن از بیماری ناشناخته تشکیل داده اند که به درمان او بپردازند.

زنی که رشد پایش متوقف نمیشود

طی یک سال گذشته دکتر رابرت سمپل نقشه DNA خون و نمونه بافت مندی را تهیه کرده است.گفته می شود خانم سلارز به شکل کمیاب و نادر سندروم پروتئوس مبتلا است، بیماری که مرد فیلی نما به آن مبتلا بود.

بهر حال تحلیل ها نشان می دهد که وی به این اختلال منحصر به فرد مبتلاست.مندی سلارز گفت: من نخستین آدم در دنیا هستم که به این بیماری که حتی اسمی هم ندارد مبتلا شده ام.اکنون دانشمندان تلاش دارند تا ژن جهش یافته و منحصر به فردی که موجب بروز این بیماری در او شده را با یک ژن درمانگر جایگزین کنند.درمان او از سپتامبر آغاز شده و هدف آن متوقف کردن رشد بیشتر پاهای این زن است.این زن هنگامی که متولد شد دارای پاهایی بود که از اندازه طبیعی بزرگتر می نمود.پزشکان در آن زمان بیماری او را تشخیص ندادند و از سویی اجازه هم نمی دادند مادرش تا دو هفته او را ببیند. پزشکان تصور نمی کردند مندی زنده بماند.

 

زن زیبایی که پاهای وحشتناکی دارد + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.