یک زن که به قتل دختر هفت ساله همسرش متهم شده بود در ملاء عام در شهر مکه مکرمه گردن زده شد.
پایگاه خبری شفقنا: یک زن که به قتل دختر هفت ساله همسرش متهم شده بود در ملاء عام در شهر مکه مکرمه گردن زده شد.

این زن به نام لیلا بنت عبدالمطلب بصیم که اصالتا برمه ای بود در حالی که فریاد می کشید او قاتل نیست و قتلی مرتکب نشده است به میان جمعیت آورده شد.

عکس اعدام با شمشیر سعودی,عکس اعدام با شمشیر عربستان,عکس گردن زدن دختران زنان در عربستان,عکس نقض حقوق بشر در عربستان سعودی عربستان یک زن را در ملاء عام گردن زد +عکس

دادگاه برای این زن گردن زدن به شیوه زجر آور را حکم کرده بود. بر اساس قوانین در عربستان دادگاه می تواند دو شیوه را برای اعدام با شمشیر در نظر بگیرد. در یک شیوه به متهم داروهای بی حسی بسیار قوی تزریق می شود و او درد شمشیر را چندان حس نمی کند و در شیوه دیگر از تزریق مواد بی حسی پرهیز می شود که بسیار درد آور است.

این زن که حاضر نبود برای اعدام و به شیوه مد نظر مامور اعدام بنشیند و پیوسته اعتراض می کرد توسط دو مامور سعوی نگاه داشته شد و سپس مامور اجرای اعدام با ضرباتی سرش را از تنش جدا کرد به گونه ای که تنها فیلم منتشر شده از صحنه اعدام به دلیل خشونت بیش از حد و غیر قابل تحمل بودن به سرعت از روی یوتیوب حذف شد.

عکس اعدام با شمشیر سعودی,عکس اعدام با شمشیر عربستان,عکس گردن زدن دختران زنان در عربستان,عکس نقض حقوق بشر در عربستان سعودی عربستان یک زن را در ملاء عام گردن زد +عکس

بسیاری از افراد در شبکه های اجتماعی حتی کسانی که با اعدام این زن موافق بوده اند از شیوه اعدام او انتقاد کرده و ابراز داشند مگر شیوه بهتری برای اعدام وجود ندارد؟ چرا باید یک زن در ملاء عام آن هم به این شیوه عدام شود؟

وزیر کشور سعودی اعلام کرد این اعدام برای تامین ثبات و امنیت صورت گرفته است و هشداری است بای کسانی که بخواهند امنیت این کشور را بر هم زنند.

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.