زهرا نعمتی قهرمان المپیک می خواهد از همسرش طلاق بگیرد

به گزارش مجله اینترنتی فــــــــانـــــــوس : زهرا نعمتی پرچمدار بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو و قهرمان پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو در رشـــته تیر و کمان به دلایل برخی مسائل خانوادگی از سوی همسرش ممنوع‌الخروج شـــده است با فانوس همراه باشید زهرا نعمتی قهرمان المپیک می خواهد از همسرش طلاق بگیرد

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

زهرا نعمتی قهرمان المپیک می خواهد از همسرش طلاق بگیرد

فــــــــانـــــــــوســــــــــ : رهام شهابی‌پــــور، همسر زهرا نعمتی گفت : بعد از بازی‌های پارالمپیک ریو زهرا نعمتی بنا به دلایلی منزل را ترک کرده و تا این لحظه با وجود این که چندین‌بار خواستار بازگشت او به منزل بــــودم از زندگی با من امتناع کرده و حتی درخواست طلاق داده است. پس از این اتفاق او را ممنوع‌الخروج کرده‌ام تا نتواند در هیچ تورنمنت برون‌مرزی شرکت کند. اگرچه نمــتی‌دانم با چه مجوزی توانست به عنوان نماینده سازمان ملل کشور را ترک کند و عازم سوییس شود.

فانوس : شهابی‌پور خاطرنشان کرد: به هر صورت یکســــری مسائل و مشکلات خانوادگی پیش آمده که قابل حل است و نیاز نیست تا حد طلاق به آن دامن زده شود. متاسفانه مسائل پیش آمده به مسائل و مشکلات دیگـــری دامن زده که اگر نعمتی بخواهد به همین روال به مسائل دامن بزند مطالبی را عنوان می‌کنم که می‌تواند تبعاتی داشته باشد.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

زهرا نعمتی قهرمان المپیک می خواهد از همسرش طلاق بگیرد

جوابیه فدراسیون ورزش Sport های جانبازان و معلولین به همسر زهرا نعمتی

فانوس : در پی انتشار متن مصاحبه ی رهام شهـــابی پور، همسر زهرا نعمتی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیانیه ای صادر کرد.

در متن این بیانیه آمده است:

فانوس : نظر به درج مطالبی از سوی آقای شـــهابی پور مبنی بر اختلافات خانوادگی میان وی و خانم زهرا نعمتی، فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین ضمن پرهیز از هر گونه دخالت در مسائل شخصی و خانــــوادگی ورزشکاران، پیشنهاد می کند که این نوع مسائل به دور از جنجال های رسانه ای حل و فصل شود تا در فضایی اخلاقی، حرمت دو طرف دعوا محفوظ بماند.

فانوس : همچنین فدراسیون ورزش های جانبـــازان و معلولین برای موارد مندرج در اظهارات آقای شهابی پور پاسخ هایی در خور دارد اما بنا به ملاحظات حقوقی صلاح می داند که در فرصتی بهتر به این اظهارات و ادعــــاها پاسخ دهد.Funnos.com

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.