زوج همجنس باز صاحب یک فرزند شدند

زوج همجنس باز در فرانسه توانستند با اجاره یک رحم صاحب فرزند شوند از این اتفاق بسیار خوشحال بودند همجنس بازی در اروپا آزاد است و مردان و زنان همجنس گرا با هم به صورت رسمی ازدواج می نمایند و دولت تشویق می نمایند که با اجاره رحم بچه دار شوند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر زوج همجنس باز صاحب یک فرزند شدند در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت فانوس: دو مرد همجنسگرای فرانسوی که سال ۲۰۱۴ با یکدیگر ازدواج کرده بودند توانستند با رحم اجاره ای صاحب یک فرزند شوند!در تصویر زیر لحظه ذوق زدگی دو همجنسگرای مرد هنگام تولد فرزندشان از طریق رحم اجاره ای را مشاهده میکنید.

زایمان مرد همجنسگرا

قانون همجنسگرایی و ازدواج دو همجنس با یکدیگر سالهاست که در کشورهای اروپایی به عنوان یک قانون اساسی تبدیل شده است و روز به روز به تعداد این ازدواج ها افزوده میشود.

قانونی که به جرات میتوان گفت که در جنگل هم چنین پدیده ای هم وجود ندارد و هیچ حیوان نری با جنس خود رابطه جنسی برقرار نمیکند ولی گویا کشورهای اروپایی با ترویج فرهنگ همجنسگرایی تصمیم دارند که جوانان را به صوی ناکجا اباد بکشانند.

در حال حاضر ۶۵۰ هزار ازدواج رسمی همجنس در فرانسه به ثبت رسمی رسیده است و حتی انها را برای تولید مثل با رحم اجاره ای تشویق میکنند که میتوان این قانون را کثیف ترین قانون تاریخ جهان لقب داد.

در این صفحه دو مرد پلیدی را مشاهده میکنید که با هم ازدواج کرده و از طریق رحم اجاره ای فرزند خود را متولد کرده اند و بازتاب گسترده ای در رسانه های جهان داشته است.

زوج همجنس باز صاحب یک فرزند شدند + تصاویر

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.