سابقه تجاوز به ۹ دختر آبادانی و یکی از بستگان در پرونده جمشید مارمولک

مرد کثیف که همزمان با سرقت هایش ۹ بار بخاطر تجاوز به زندان افتاده بود در آبادان دستگیرشد.
به گزارش سرویس حوادث فانوس : چندی پیش ماموران پلیس آبادان در جریان سرقت دوخودرو در کمتر از ۲۴ ساعت قرار گرفتند و خیلی زود تیم ویژه ای از ماموران به دستور سرهنگ محسن تقی زاده فرمانده انتظامی آبادان برای دستگیری عامل این دزدی ها وارد عمل شدند.

سابقه تجاوز به 9 دختر آبادانی

ماموران در گام نخست به بررسی دوربین های مداربسته در محل های سرقت پرداختند و تصویر یکی از تبهکاران حرفه ای به نام جمشید که معروف به مارمولک است را شناسایی کردند.

ماموران در این مرحله پی بردند مارمولک که سابقه کثیفی از تجاوز به ۹ دختر را داشته و حتی با یکی از نزدیکانش نیز رابطه شیطانی داشته است، ۴۷ روز قبل از زندان آزاد شده و دست به سرقت زده است.

سابقه تجاوز به 9 دختر آبادانی

سابقه تجاوز به ۹ دختر آبادانی

تیم پلیسی با اقدامات و فنی و پلیسی توانستند مخفیگاه دزد متجاوز را در منطقه جمشید آباد شناسایی کنند و زمانیکه ماموران برای دستگیری متهم سابقه دار دست به کار شدند جمشید با دیدن ماموران از طبقه سوم ساختمان متروکه به داخل کوچه پرید و پا به فرار گذاشت.

ماموران که احتمال می دادند جمشید پس از فرار به خانه مادرش برود قبل از شروع عملیات تیمی ویژه ای را در نزدیکی خانه مادرش گمارده بودند که مشاهده کردند متهم خطرناک با فرار از دست ماموران پای در خانه مادرش گذاشت.

در ادامه تیم پلیسی با محاصره خانه مادری جمشید برای دستگیری وی وارد خانه شدند که جمشید با در دست داشتن کپسول گاز و فندک ماموران را تهدید به انفجار خانه کرد که ماموران در اقدامی غافلگیرانه موفق به دستگیری وی شدند.

جمشید ۳۶ ساله به ماموران گفت: در یک پرونده ۹ زن را مورد آزار و اذیت قرار دادم که یکی از آنها از نزدیک ترین بستگانم بود که بخاطر رضایت شاکی ها از اعدام  نجات پیدا کردم.

وی افزود: پس از ۴ سال زندان، اوایل آبان ماه آزاد شدم و از همان روز دوباره دست به دزدی زدم که در این مدت ۷ سرقت داخل خودرو داشتم و ۲ خودرو را نیز پس از سرقت در شهر شادگان با قیمت ارزانی فروختم.

بنا به این گزارش، جمشید پس از اعتراف به دستور قاضی پرونده روانه زندان شد و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

رادیو سهام

سابقه تجاوز به ۹ دختر آبادانی,داستان سکسی دختر آبادانی,داستان سیکسی دختر آبادانی فامیل,داستان سیکسی دختر فامیل,داستان تجاوز به دختر فامیل,ماجرای تجاوز به دختر فامیل,خاطره تجاوز به دختر فامیل داستان سکس کیرکلفت دختر جنده حشر یزن شوهردار خانم مامانی مامان مادر آبجی کس خواهر داداشی داداش برادر پسرعمو پسردایی دخترعمو دختردایی دخترخاله پسرخاله خاله عمه عمو دایی زندایی زن عمو زن داداش  خواهرزن برادرزن کونی  تخم خایه ساک لیس لب چوچول آبکیر منی صورت باسن جندهه

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.