سارا عبدالملکی ملی‌پوش راگبی ایران

علی دایی امروز با حضور در بیمارستان از ملی‌پوش مصدوم راگبی بانوان، عیادت و پیگیر وضعیت درمان وی شد.

فانوس :  سارا عبدالملکی ملی‌پوش راگبی ایران بود که هفته گذشته بر اثر یک سانحه دچار آسیب‌دیدگی شد و در حال حاضر در بیمارستان آسیا حضور دارد و کارهای درمانی روی وی انجام می‌شود.

بر همین اساس امروز علی دایی سرمربی تیم فوتبال صبای قم با حضور در بیمارستان از وی ملاقات کرد.

مادر سارا عبدالملکی دراین خصوص گفت: امروز علی دایی در بیمارستان حضور یافت و به ما اعلام کرد که نگران وضعیت درمان وی نباشید. ما بهترین ارتوپدها و فیزیوتراپ‌ها را برای وی استخدام می‌کنیم تا وضعیت او زودتر بهتر شود.

وی در مورد وضعیت دخترش گفت: وضعیت او که تعریف چندانی ندارد و شب گذشته هم به دلیل دردی که داشت، نتوانست بخوابد. فکر می‌کنم تا دو، سه روز آینده از بیمارستان مرخص شود و در خانه کارهای درمان وی ادامه پیدا کند، امروز هم لوله‌های داخل ریه او را درآوردند.

مادر این ورزشکار در مورد کمک‌های صورت‌گرفته از سوی مردم عنوان کرد: از همه تشکر می‌کنم، در روز اول به دنبال ۵۰۰ هزار تومان می‌گشتیم، اما حالا خوشبختانه ۳۰۰ میلیون تومان جمع‌آوری شده است. خوشبختانه دیگر مشکل مالی وجود ندارد. روز گذشته نیز وزیر بهداشت در بیمارستان حضور پیدا کرد.

وی ادامه داد: قرار شد وسایل فیزیوتراپی بخریم و فیزیوتراپ‌ها تا دو سال به منزل بیایند و یک پرستار نیز کارهای سارا را انجام دهد. کارت بانکی‌ام مسدود شده و باید فردا وضعیت آن را مشخص کنم، نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است.

 سارا عبدالملکی ملی‌پوش راگبی ایران

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01089741.jpg

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.