بیوگرافی سارا منجزی بازیگر زن ایرانی

سارا منجزی بازیگر زن ایرانی که بسیار در کار بازیگری خود مهارت خاصی دارد سارا منجزی توسط  محمد رضا شریفی نیا تبدیل به یک بازیگر فوق العاده حرفه ای شد و کار هنری خود را از تئاتر آغاز نمود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر بیوگرافی سارا منجزی بازیگر زن ایرانی را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

 

سرکار خانم منجزی بازیگر Actor معروف و پرکار سینما و تلویزیون ایران است او بسیار بی حاشیه و بدون جنجال است بازیگری که در یکی شهرهای جنوبی ایران به دنیا امده است و توانسته در سینما بسیار خوب بدرخشد سارا منجزی متولد شهر اهواز و در ششمین روز از مهرماه ۱۳۶۱ در روزهای ابتدایی فصل پاییز به دنیا امده است.تحصیلاتش را در رشته معماری و تا مقطع لیسانس ادامه تحصیل داده است.

نحوه بازیگر شدن

این هنرمندن از طریق محمدرضا شریفی نیا بازیگر پرکار و پیشکسوت سینمای ایران پا به عرصه هنر و بازیگری گذاشته است.وی بازیگر تازه نفس و جدید سینما و هنر است که پنچ سالی است وارد حرفه هنرپیشگی شده و اولین نقشش را در مجموعه تلویزیونی کلاه پهلوی ایفا کرده است.

علاقه بسیار زیادی به سینمای بالیوود دارد و میگوید که سینمای هندوستان بسیار احساسی است و برای زندگی عاشقانه داشتن و عاشقانه زیستن مردم تلاش زیادی میکند.

 

خانواده منجزی

بازیگر جوان کشور در یک خانواده کم جمعیت چهار نفره به دنیا آمده و فقط یک برادر به نام علی دارد که به گفته خودش مثل زنجیر به هم وصل هستند و بسیار وابستگی شدید به هم دارند.
خیلی وابسته به خانواده خود است و میگوید که خانواده ام از هر چیزی برایم مهمتر است و همه موفقیت های خود را حاصل زحمات پدر و مادرش میداند که برایش خیلی تلاش کرده اند.

ازدواج و همسر

در اخبار منتشر شده از وی فعلا ازدواج نکرده و مجرد می باشد.
فعالیت مدلینگ و کار تبلیغاتی ایشان علاوه بر بازیگری با برندهای مختلف نیز همکاری کرده و به عنوان مدلینگ، کار تبلیغاتی انجام می دهد.از ساعت و لباس و عینک تا انواع لوازم که در تبلیغات آنها را به عهده دارد.

 

پیروی از مد

سارا منجزی با پیروی کورکورانه از مد به شدت مخالف است و همیشه ظاهر ساده و در عین حال شیک و بروز را پسندیده است.

پوشش او کاملا گویای این ماجراست این بازیگیر ظاهری بسیار ساده و زیبا دارد او یکی از با وقارترین بازیگران سینما و تلویزیون است که اصلا حاشیه ندارد و دنبال حواشی نمیرود کمتر کسی خبرهای جنجالی درباره زندگی شخصی او را شنیده است او تنها به فکر فعالیت های هنری و شغلی خود است و کاری به مسائل دیگر که مربوط به نیست ندارد.

 

بیوگرافی سارا منجزی بازیگر زن ایرانی

بیوگرافی سارا منجزی بازیگر زن ایرانی

بیوگرافی سارا منجزی بازیگر زن ایرانی + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.