سارقی که راز ۱۲ ساله یک قتل را لود داد تا وجدانش راحت شود

به گزارش مجله اینترنتی فــــــــانــــــــوس : در ساعـــت ۲۲:۴۵ مورخه ۱۷/۰۲/۱۳۹۶ از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ دستگیری یک سارق مغازه در خیابان وزرا به کلانتری ۱۰۵ سنایی اعـــلام شد با فانوس همراه باشید سارقی که راز ۱۲ ساله یک قتل را لود داد تا وجدانش راحت شود

سارقی که راز 12 ساله یک قتل را لود داد تا وجدانش راحت شود
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سارقی که راز ۱۲ ساله یک قتل را لود داد تا وجدانش راحت شود

فـــــــــانـــــــــوســــــــــ : مأمورین کلانتری با حضور در محل اطلاع پیدا کــــردند که جوانی حدودا ۳۰ ساله قصد سرقت Stealing از یک مغازه لباس فروشی را داشته که توسط مردم دستگیر شده است .

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “سرقت مغـــازه” و به دستور بازپرس شعبه ۱۵ دادسرای ناحیه ۶ تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

فـــــــــانــــــــــوســـــــ : متهم به نام “سلمان . الف” ( ۳۲ ساله ) در همــان اظهارات اولیه صراحتا به سرقت مغازه اعتراف و عنوان داشت : ” از طریق پنجره وارد مغازه ی لباس فروشی شدم ؛ قصد سرقت پول های داخل مغازه و همچــنین [ ۳۰ دست ] کت و شلوار را داشتم که در لحظه ی خروج از مغازه توسط مردم دستگیر شدم ” .

متهم در ادامه اظهاراتش با بیان این مطــلب که در سال ۱۳۸۴ مرتکب جنایت شده ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : ” بهار سال ۱۳۸۴ به همراه یکی از دوستانم به نام یدالله . م ( ۲۸ ساله ) در حال کــــندن چاه بودیم .

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سارقی که راز ۱۲ ساله یک قتل را لود داد تا وجدانش راحت شود

فـــــانـــــوس : یدالله داخل چاه بود و من بالای چـــاه در حال بیرون کشیدن خاک بودم . در حین کار کردن مقداری از خاک ها به داخل چاه ریخت ؛ یدالله از داخل چاه شروع به ناسزا گفتن کرد و همین موضوع ، شــروع درگیری لفظی ما دو نفر شد ؛ در حالیکه بسیار عصبانی شده بودم ، سنگی را که از داخل چاه بیرون کشیده بودم به روی سر یدالله انداختم و پس از آن خاک ها را بــــه داخل چاه بازگرداندم ؛ یدالله در همان داخل چاه مدفون شد و من از آنزمان تاکنون ، بلامکان هستم و به عنوان کارگر ساده در شهرهای مختلف از جمله تهران زندگی می کنم تا اینکه تصمیم به سرقت از مغازه لباس فروشی گرفتم اما توسط مردم دستگیر شدم “.

فانوس : سرهنگ کارآگاه محمد نادربیگـــی ، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اهمیت موضوع ، متهم در اختیار اداره دهم ویژه قتل Murder پلیس آگاهی قرار گرفــــت و همان اعترافات اولیه در خصوص قتل همکارش در شهر اصفهان را مجددا تکرار کرد .

سرهنگ کارآگاه محمد نادربیگـــی ، در پایان این خبر گفت : با انتقال متهم به اداره دهم ، کارآگاهان این اداره ضمن انجام تحقیقات مجدد از متهم ، موضوع را از طریق پلیس آگاهی شهرستان اصفهـــان پیگیری کرده و اطلاع پیدا کردند که چنین جنایتی در سال ۱۳۸۴ در آن شهرستان رخ داده است.Funnos.com

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.