ساناز میرشاهی با مدل مو بسیار جذاب + بیوگرافی

ساناز میرشاهی بازیگر بسیار زیبا و جذاب زن ایرانی می باشد که به تازگی عکس های بسیار زیبایی را از خود منتشر نموده است که مدل موهای بسیار زیبا و جذابی دارد او یکی از بازیگران خوش استایل و ستاره های سینمای ایران می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ساناز میرشاهی با مدل مو بسیار جذاب و بیوگرافی را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

 

تاریخ و محل تولد ساناز میرشاهی

وی بازیگری است که به تازگی به جرگه سینماگران و هنرمندان پیوسته است.این بازیگر جوان متولد تهران و در آبان ماه سال ۱۳۶۹ می باشد.

 

ورود به حرفه بازیگری و سینما

بیوگرافی ساناز میرشاهی ابتدا کارش را با تیزرهای تبلیغاتی و مدلینگ آغاز کرد و مدتی است که مورد توجه کارگردانان و تهیه کنندگان قرار گرفته و تا به حال بازی مورد پسندی را ارائه کرده است.

او چندسالی به عنوان مدلینگ فعالیت میکرد و چهره ای شناخته شده در فضا مجازی بود صفحه اینستاگرام او فالوئرهای بسیار زیادی دارد.
باوجود رسمی نبود فعالیت مدلینگ در ایران ولی او در این کار به صورت حرفه فعالیت میکرد و برای شرکت های مختلف به عنوان مدل تبلیغاتی کار میکرد.چهره و ظاهر خوب وی همراه با اصتعادای که در بازیگری دارد ، وی را به سمت مطرح شده و موفقیت در این عرصه سوق می دهد.

 

شهرت بیشتر اخانم میرشاهی را باید در فیلم “زیر سقف دودی” دانست فیلمی که به شدت مورد توجه اهالی سینما قرار گرفت.خانم میر شاهی در فیلم سینمایی پر ببینده و پر مخاطب زیر سقفی دودی به کارگرانی پوران درخشنده بسیار عالی ظاهر شد و بازی قابل قبولی را ارائه کرد.او با هنرنمایی در این فیلم توانست نگاه مخاطبان سینما را به خود جلب کند.در فیلم دریا کنار و در سریال غیر علنی نیز مخاطبان ،بهترین بازی را از ایشان مشاهده کردند.

خصوصیات رفتاری و اخلاق خاص وی

دوستانش ،ساناز میرشاهی را بسیار مهربان و آرام و دختری با احساس معرفی کردند.وی همیشه به این نکته اعتقاد دارد که باید سنگ باشی تا سنگسار نشوی، این جمله با معنی و پر مفهومی است که شدیدا به آن اعتقاد داشته و توجه دارد.

ازدواج و همسر ساناز میرشاهی

این بازیگر جوان مجرد است و فعلا متاهل و زندگی مشترکی را شروع نکرده است.

 

ساناز میرشاهی با مدل مو بسیار جذاب

ساناز میرشاهی با مدل مو بسیار جذاب

ساناز میرشاهی با مدل مو بسیار جذاب + بیوگرافی

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.