شکیرا، ویکتوریا آدامز و بعضی از ستاره های زن هالیوود که همسرانشان فوتبالیست است

شکیرا، ویکتوریا آدامز و بعضی از ستاره های زن هالیوود که همسرانشان فوتبالیست است و زندگی بسیار رمانتیکی دارند ازدواج فوتبالیست ها با بازیگران مشهور زن هالیوود این ستاره زن هالیوود عاشق این فوتبالیست ها شده اند و با هم ازدواج نموده اند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر شکیرا، ویکتوریا آدامز و بعضی از ستاره های زن هالیوود که همسرانشان فوتبالیست است را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

 

دیوید بکام و ویکتوریا آدامز

درست در روزهایی که دیوید بکام تبدیل به مرد اول فوتبال انگلیس و باشگاه منچستریونایتد شده بود، ویکتوریا آدامز در یکی از گروه های معروف موسیقی انگلیس محبوبیت پیدا کرده بود.ماجرای آشنایی ویکتوریا و دیوید به روزی برمی گشت که این خواننده به همراه دیگر اعضای گروهش در پایان یکی از دیدارهای منچستریونایتد، با بازیکنان این تیم دیدار کردو این دیدار سرآغاز شکل گیری علاقه میان ویکتوریا و دیوید و درنهایت ازدواج آنها شد.ازدواجی که تا امروز نیز دوام داشته و حاصل آن تولد ۴ فرزند بوده است.

 

وسی اسنایدر و یولانته کابائو

وسلی اسنایدر در زمان حضور در رئال مادرید با یولانته کابائو مجری سرشناس اسپانیایی آشنا شده بود. پس از چند دیدار دو طرف به هم ابراز علاقه کردند و اسنایدر پس از حضور در ایتالیا و اینتر، رسما با کابائو ازدواج کرد. اشنایدر و همسرش در این چند سال فعالیت های زیادی در خصوص مبارزه با کودک آزادی داشتند. یولانته کابائو در سال ۲۰۱۳ در فیلم هالیوودی رنج و گنج بازی کرد و شهرتش جهانی شد. فیلمی به کارگردانی مایکل بی که ۸۶ میلیون دلار در گیشه فروش داشت.

 

ژرارد پیکه و شکیرا

شکیرا خواننده مطرح کلمبیایی که یکی از پر فروش ترین ستارگان موسیقی در سال های گذشته بوده از طرفداران باشگاه بارسلونا اسپانیاست. همین موضوع برای آشنایی با مدافع جوان این تیم ژرارد پیکه کافی بود. مادر شکیرا اهل کاتالونیا اسپانیاست و همین موضوع باعث شده بود از کودکی به بارسلونا رفت و آمد داشته باشد. شکیرا در سال ۲۰۱۰ با پیکه ازدواج کرد و حاصل این ازدواج تا کنون دو فرزند بوده است. شکیرا ۱۰ سال بزرگتر از پیکه است.

 

سرخیو راموس و پیلار روبیو

پیلار روبیو یکی از محبوب ترین مجریان تلویزیونی در کشور اسپانیاست. اولین برخورد او با راموس مربوط به سال ۲۰۰۹ بود که پیلار گفت و گویی تلویزیونی با راموس داشت اما ابراز علاقه آنها به هم مربوط به جام ملت های ۲۰۱۲ و قهرمانی اسپانیا می شود. پیلار در جشن قهرمانی اسپانیا حاضر شد و مدتی پس از آن راموس به او پیشنهاد ازدواج داد و این دو در مادرید ازدواج کردند. پیلار ۹ سال از راموس بزگتر است.

 

مسوت اوزیل و گریس کاپریستو

ستاره خلاق تیم ملی آلمان و باشگاه آرسنال اولین بار در سال ۲۰۱۳ با گریس کاپریستو آشنا شد. کاپریستو خواننده و مدل معروف آلمانی است که سال ۲۰۱۲ با آلبوم موسیقی خود در این کشور به اوج شهرت رسیده بود. در حالی که در سال ۲۰۱۴ در حالی که شایعاتی در خصوص ارتباط اوزیل با زنی دیگر مطرح شده بود، رابطه او و کاپریستو به پایان نرسید و این دو در سال ۲۰۱۵ با یکدیگر ازدواج کردند.

 

فرانچسکو توتی و ایلاری بلازی

فرانچسکو توتی یکی از اولین ستارگان فوتبال بود که با چهره های مطرح ازدواج کرد. بلازی یکی از محبوب ترین مجریان تلویزیون ایتالیا بود که همواره در نظرسنجی ها در جایگاه محبوب ترین چهره تلویزیون ایتالیا قرار می گرفت. توتی و بلازی سال ۲۰۰۳ با هم آشنا شدند و این آشنایی به ازدواج آنها در سال ۲۰۰۵ ختم شد. یک سال بعد توتی در جام جهانی ۲۰۰۶ قهرمان جهان شد در حالی که ازدواج با بلازی انگیزه بالایی را در زندگی ورزشی او نیز به وجود آورده بود. حاصل ازدواج فرانچسکو و ایلاری یک پسر و دو دختر بوده است.

فرانچسکو توتی و ایلاری بلازی

شکیرا، ویکتوریا آدامز و بعضی از ستاره های زن هالیوود که همسرانشان فوتبالیست است

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.