فانوس : مدآنلاین: وقتی نام علی نصیریان به میان می‌آید ناخودآگاه همه چیز رنگی از وقار و تشخص به خود می‌گیرد. آرتیست سرشناس تئاتر، سینما و تلویزیون همیشه در پشت دوربین استایل ویژه خود را داشته و دارد؛ استایلی که مخاطب را یاد مردان جنتلمن فیلم‌های کلاسیک تاریخ سینما می‌اندازد. مردانی که همفری بوگارت‌ها و کلارک گیبل‌ها نقش‌شان را ایفا می‌کردند. این جنتلمنی را با جذبه مردان بزرگ شرقی که بیامیزید علی نصیریان از دل آن سر بر می‌آورد. سه شنبه شب، هم زمان با ولادت حضرت پیامبر (ص)، گروه سریال شهرزاد مراسم بزرگ داشتی برای این مرد بزرگ برگزار کرد. بازیگری که این روزها با سریال شهرزاد بزرگ آقای بازیگران است.

عکس ستاره های سینمای ایران,عکس لباس بازیگران سینما,عکس بازیگران سینمای ایران,عکس خانم بازیگر,عکس لختی زنان بازیگر ایرانی,عکس لخت لباس تنگ زن دختر بازیگر,عکس های لختی سکسی بازیگران ایرانی

مهمانی متفاوت به افتخار «بزرگ‌آقای» بازیگران ایرانی
این مراسم در عمارت مشهور نیاوران یعنی مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن برگزار شد. ورود به این مهمانی مجلل تنها با در دست داشتن کارت دعوت و در صورتیکه اسم‌تان از قبل در فهرست میهمان‌ها می‌بود، میسر بود.  تمام میهمانان از روی فرش قرمز و با استقبال خدمتکاران وارد تالار اصلی می‌شدند. راهرو و پله‌های منتهی به سالن برگزاری مراسم با گل‌های گران قیمت و شمع‌های زیبا و روشن تزئین شده بود. پرسنل مسئول پذیرایی لباس‌های رسمی متحد الشکل مشکی که برای مردها با پیراهن سفید و برای بانوان با شال حریر سفید دور گردن ست شده بود به تن داشتند. بر روی این لباس‌ها با نخ طلایی طرح‌هایی دوخته شده بود که حس و حالی مجلل به آنها می‌بخشید. در سالن برگزاری این میهمانی با شکوه برای میهمانان میزهای گردی با صندلی‌های استیل راحت تدارک دیده بودند تا همان راحت‌تر از آنها پذیرایی کنند و هم میهمانان صمیمانه‌تر و خودمانی‌تر دور هم باشند. رو میزها و کاور ابریشمی صندلی‌ها سفید بود که ترکیب آنها با دستمال سفره‌های زرشکی و گلدان‌های پر از گل‌های زرشکی و قرمز، تضاد چشم نوازی را ایجاد کرده بودند. سبک چیدمان مجلس برای میهمانان عمدتا سینمایی این مراسم یاد آور مراسم گلدن گلوب بود.

درست است مراسم با یک ساعت و نیم تاخیر برگزار شد اما پذیرایی پر و پیمان میزبان و فضای راحت و دل چسب سالن باعث شد حوصله میهمانان سر نرود و از معاشرت با یکدیگر لذت ببرند.  این تاخیر به نفع خبرنگاران هم شد و توانستند در این فاصله با آرامش گفت‌وگوهای مفصلی از چهره‌های حاضر در مراسم بگیرند.

این میهمانی با اجرای زنده حجت اشرف‌زاده و گروه اش، که این روزها با آلبوم «ماه و ماهی» به شهرت رسیدند، همراه بود. آنها اجرای متفاوت و گوش نوازی از قطعات برگزیده این آلبوم داشتند که با استقبال حاضرین همراه شد. اجرای این مراسم را مجری جنجالی و شناخته شده تلویزیون،‌رضا رشیدپور، به عهده داشت. میهمانان سرشناس این مجلس مانند امین تارخ، محمدعلی کشاورز، حسن فتحی و … هر کدام در وصف نصیریان صحبت کردند. فیلم کوتاه دیدنی از زندگی او با صحبت‌های بزرگانی چون محمود دولت آبادی، داریوش مهرجویی، عبدالله اسکندری و … هم برای حاضران پخش شد. حضور علی نصیریان روی صحنه با دقایق طولانی تشویق ایستاده میهمانان همراه شد. مراسم با اهدای پرتره‌ای از استاد با امضاء بزرگان مجلس و بریدن کیکی با دیزاین مجلل و متفاوت توسط استاد نصیریان به پایان رسید و میهمانان برای صرف شام به تالار غذاخوری دعوت شدند. شام هم مثل همه چیز این مراسم باشکوه و متنوع بود. میزبان انواع پیش غذا و غذا و نوشیدنی برای میهمانان خود تدارک دیده بود. اما بخش پایانی ویژه این میهمانی مجلل میز دسر جذاب و متنوع آن شامل کیک‌ها، شیرینی‌ها و دسرهای خاص و متنوع بود که رضایت مهمانان را به همراه داشت؛ دسرهایی که تلخ‌ترین کام‌ها را شیرین کرد. مهمانان با بسته‌های هدیه‌ای که پرسنل در مقابل در خروجی تقدیم‌شان می‌کردند بعد از سپری کردن شبی لذت‌بخش و به یاد ماندنی راهی خانه شدند.

کی چی پوشیده بود
اما از هر چه بگذریم سخن کی چی پوشیده بود از همه خوش‌تر است. بخش شیرین و جذاب هر مهمانی روایت لباس و ظاهر شرکت کنندگان آن است به خصوص که این شرکت کنندگان ستاره‌های مشهور سینما و ورزش و بیزینسمن‌های ثروتمند باشند.

عالیجناب علی نصیریان استاد بی‌شک ماه درخشان این آسمان پرستاره بودند؛ عالیجناب علی نصیریان لقبی بود که رضا رشیدپور به او داد و تشویق حضار آن را تایید کرد. او کت و شلوار سرمه‌ای با پیراهن آبی کم رنگ و پلیور سرمه‌‌ای ست کرده بود و مثل همیشه آراسته و باوقار بود. اورکت بلند شش دکمه او برای فصل سرما مثل کفش جیر قهوه‌ای سوخته‌ای که به پا داشت، مناسب به نظر می‌آمد. کلاه برت سرمه‌ای رنگی این مجموعه را تکمیل می‌کرد.
عالیجناب علی نصیریان
استاد بی‌شک ماه درخشان این آسمان پرستاره بودند؛ عالیجناب علی نصیریان لقبی بود که رضا رشیدپور به او داد و تشویق حضار آن را تایید کرد. او کت و شلوار سرمه‌ای با پیراهن آبی کم رنگ و پلیور سرمه‌‌ای ست کرده بود و مثل همیشه آراسته و باوقار بود. اورکت بلند شش دکمه او برای فصل سرما مثل کفش جیر قهوه‌ای سوخته‌ای که به پا داشت، مناسب به نظر می‌آمد. کلاه برت سرمه‌ای رنگی این مجموعه را تکمیل می‌کرد.
رنگ وا رنگ، از همه رنگ امیرحسین رستمی، که در سریال شهرزاد در کنار استاد نصیریان حضور داشته است، یکی از میهمانان شناخته شده شب گذشته بود. واضح بود او برای انتخاب و هماهنگی لباسی که پوشیده زمان گذاشته است اما انتخابش برای یک میهمانی رسمی شام چندان مناسب به نظر نمی‌رسید و بیشتر یک ست کژوآل و تقریبا اسپرت مرتب بود تا لباس فرمال و رسمی شب. نکته قابل توجه ظاهر او استفاده از ترکیب رنگ‌های مختلف برای هر تکه از لباسش بود. پیراهن گل بهی و شلوار سرمه‌ای کتان او را کت نخودی اسپرتی تکمیل کرده بود. اینکه چرا به جای شال گردن ژاکت سدری بهاره‌ای دور گردن پیچیده بود را هیچ کس نفهمید. او این مجموعه متنوع را با انتخاب جوراب قرمز گوجه‌ای و کفش‌های جیر مشکی متنوع‌تر کرده بود.
رنگ وا رنگ، از همه رنگ
امیرحسین رستمی، که در سریال شهرزاد در کنار استاد نصیریان حضور داشته است، یکی از میهمانان شناخته شده شب گذشته بود. واضح بود او برای انتخاب و هماهنگی لباسی که پوشیده زمان گذاشته است اما انتخابش برای یک میهمانی رسمی شام چندان مناسب به نظر نمی‌رسید و بیشتر یک ست کژوآل و تقریبا اسپرت مرتب بود تا لباس فرمال و رسمی شب. نکته قابل توجه ظاهر او استفاده از ترکیب رنگ‌های مختلف برای هر تکه از لباسش بود. پیراهن گل بهی و شلوار سرمه‌ای کتان او را کت نخودی اسپرتی تکمیل کرده بود. اینکه چرا به جای شال گردن ژاکت سدری بهاره‌ای دور گردن پیچیده بود را هیچ کس نفهمید. او این مجموعه متنوع را با انتخاب جوراب قرمز گوجه‌ای و کفش‌های جیر مشکی متنوع‌تر کرده بود.
این مصطفی زمانی نامناسب بگذارید همین اول تکلیف را یکسره کنیم لباس مصطفی زمانی به هیچ وجه مناسب یک مراسم رسمی و حتی شاید بتوان گفت غیر رسمی هم نبود. کمتر کسی با چنین ظاهری حتی در یک میهمانی دوستانه ظاهر می‌شود. او شلوار جین بسیار ساده‌ای با کاپشنی از جنس بارانی به رنگ قرمز پوشیده بود. پلیور مشکی و کفش اسپرت ساق دار مشکی هم ادامه انتخاب او بود. لباس بسیار ساده‌ای که بسیاری از مردم احتمالا برای پیاده‎روی و خرید از سوپر سر کوچه می‌پوشند. او با همین لباس در مقابل ده‌ها دوربین عکاسی و فیلمبرداری حاضر شد و حتی برای تقدیر از استاد به روی سن رفت.
این مصطفی زمانی نامناسب
بگذارید همین اول تکلیف را یکسره کنیم لباس مصطفی زمانی به هیچ وجه مناسب یک مراسم رسمی و حتی شاید بتوان گفت غیر رسمی هم نبود. کمتر کسی با چنین ظاهری حتی در یک میهمانی دوستانه ظاهر می‌شود. او شلوار جین بسیار ساده‌ای با کاپشنی از جنس بارانی به رنگ قرمز پوشیده بود. پلیور مشکی و کفش اسپرت ساق دار مشکی هم ادامه انتخاب او بود. لباس بسیار ساده‌ای که بسیاری از مردم احتمالا برای پیاده‎روی و خرید از سوپر سر کوچه می‌پوشند. او با همین لباس در مقابل ده‌ها دوربین عکاسی و فیلمبرداری حاضر شد و حتی برای تقدیر از استاد به روی سن رفت.
مهدی پاکدل خوش لباس و آراسته هر چقدر دیگران در ظاهرشان کوتاهی کرده بودند مهدی پاکدل ستاره محبوب تلویزیون جبران کرده بود. او لباسی رسمی و برازنده برای این مراسم انتخاب کرده بود. کفش چرمی سرمه‌ای رنگ او با کت مخملی‌اش به همین رنگ کاملا هماهنگی داشت. او اینها را با شلوار ذغال سنگی با پارچه ضخیم زمستانی ست کرده بود. این مجموعه را پیراهن نیلی رنگ زیبایی تکمیل کرده بود. ترکیب رنگ‌ها و جنس پارچه‌ها هم با یک مهمانی شب و هم با فصل زمستان تطابق داشت.
مهدی پاکدل خوش لباس و آراسته
هر چقدر دیگران در ظاهرشان کوتاهی کرده بودند مهدی پاکدل ستاره محبوب تلویزیون جبران کرده بود. او لباسی رسمی و برازنده برای این مراسم انتخاب کرده بود. کفش چرمی سرمه‌ای رنگ او با کت مخملی‌اش به همین رنگ کاملا هماهنگی داشت. او اینها را با شلوار ذغال سنگی با پارچه ضخیم زمستانی ست کرده بود. این مجموعه را پیراهن نیلی رنگ زیبایی تکمیل کرده بود. ترکیب رنگ‌ها و جنس پارچه‌ها هم با یک مهمانی شب و هم با فصل زمستان تطابق داشت.
خالق شهرزاد حسن فتحی، خالق مجموعه پربیننده «شهرزاد»، کت و شلوار مشکی ساده ضخیمی با پیراهن چهارخانه خاکستری و قرمز به تن کرده بود. انتخاب شال قرمز گوجه‌ای سرمای رنگ‌های این لباس را شکسته و به این ست جذابیت بصری داده بود.
خالق شهرزاد
حسن فتحی، خالق مجموعه پربیننده «شهرزاد»، کت و شلوار مشکی ساده ضخیمی با پیراهن چهارخانه خاکستری و قرمز به تن کرده بود. انتخاب شال قرمز گوجه‌ای سرمای رنگ‌های این لباس را شکسته و به این ست جذابیت بصری داده بود.
علی معلم وفادار به سفید علی معلم، روزنامه‌نگار،‌منتقد و تهیه کننده سرشناس سینما همچنان به رنگ محبوبش یعنی سفید پایبند بود. او ترکیب سر تا پا سفید ظاهرش را با کمک کت ضخیم و بلند آبی نفتی رنگی شکسته بود.
علی معلم وفادار به سفید
علی معلم، روزنامه‌نگار،‌منتقد و تهیه کننده سرشناس سینما همچنان به رنگ محبوبش یعنی سفید پایبند بود. او ترکیب سر تا پا سفید ظاهرش را با کمک کت ضخیم و بلند آبی نفتی رنگی شکسته بود.
علی زند وکیلی مشکی دوست علی زند وکیلی خواننده جوان و محبوب این روزها مثل همیشه رنگ مورد علاقه‌اش مشکی را برای لباس هایش انتخاب کرده بود. کت و شلوار جوانانه و اسپرت او را پلیور زرشکی و شال نقش و نگار داری همراهی می‌کرد.
علی زند وکیلی مشکی دوست
علی زند وکیلی خواننده جوان و محبوب این روزها مثل همیشه رنگ مورد علاقه‌اش مشکی را برای لباس هایش انتخاب کرده بود. کت و شلوار جوانانه و اسپرت او را پلیور زرشکی و شال نقش و نگار داری همراهی می‌کرد.
پدرسالار، خوش روحیه و کم انرژی محمدعلی کشاورز با بالا رفتن سن دیگر انرژی و توان گذشته را ندارد اما همچنان خوش روحیه و سرحال است. او کت و شلوار مشکی زمستانی ساده پوشیده بود. البته پلیور خردلی رنگی که به تن داشت رنگ و روی استاد را باز کرده بود.
پدرسالار، خوش روحیه و کم انرژی
محمدعلی کشاورز با بالا رفتن سن دیگر انرژی و توان گذشته را ندارد اما همچنان خوش روحیه و سرحال است. او کت و شلوار مشکی زمستانی ساده پوشیده بود. البته پلیور خردلی رنگی که به تن داشت رنگ و روی استاد را باز کرده بود.
رسمی و مردانه خشایار اعتمادی کت و شلوار فرمال و شیکی به تن کرده بود. این خواننده پاپ شلوار کرم و پیراهن سفید را با کت مشکی و کفش‌های چرم قهوه‌ای سوخته ست کرده بود. لباس او مردانه، مجلل و شیک بود.
رسمی و مردانه
خشایار اعتمادی کت و شلوار فرمال و شیکی به تن کرده بود. این خواننده پاپ شلوار کرم و پیراهن سفید را با کت مشکی و کفش‌های چرم قهوه‌ای سوخته ست کرده بود. لباس او مردانه، مجلل و شیک بود.
رشیدپوری متفاوت رضا رشیدپور از رنگ‌های تازه‌ای که معمولا جزو انتخاب‌هایش نیست استفاده کرده بود. لباس رسمی او شامل پیراهن و شلوار و کفش و جوراب و کمربند مشکی بود که کت آبی نفتی به نسبت ضخیمی آن را تکمیل می‌کرد. ترکیب رنگ آبی نفتی و مشکی جواب داده بود و ظاهر این مجری مشهور را به چشم می‌آورد.
رشیدپوری متفاوت
رضا رشیدپور از رنگ‌های تازه‌ای که معمولا جزو انتخاب‌هایش نیست استفاده کرده بود. لباس رسمی او شامل پیراهن و شلوار و کفش و جوراب و کمربند مشکی بود که کت آبی نفتی به نسبت ضخیمی آن را تکمیل می‌کرد. ترکیب رنگ آبی نفتی و مشکی جواب داده بود و ظاهر این مجری مشهور را به چشم می‌آورد.
الهام حمیدی ساده و پوشیده الهام حمیدی جزو معدود ستارگان زن این میهمانی بود که لباسی بسیار ساده و پوشیده به تن کرده بود. او از مانتوی ضخیم بلند و مشکی با خال‌های ریز سفید به عنوان پیراهن استفاده کرده بود و آن را با جوراب شلواری ضخیم مشکی و نیم بوت‌های جیر پاشنه بلند و شال مشکی هماهنگ کرده بود؛ لباسی که در عین سادگی رسمی و برازنده بود. عکس ستاره های سینمای ایران,عکس لباس بازیگران سینما,عکس بازیگران سینمای ایران,عکس خانم بازیگر,عکس لختی زنان بازیگر ایرانی,عکس لخت لباس تنگ زن دختر بازیگر,عکس های لختی سکسی بازیگران ایرانی
الهام حمیدی ساده و پوشیده
الهام حمیدی جزو معدود ستارگان زن این میهمانی بود که لباسی بسیار ساده و پوشیده به تن کرده بود. او از مانتوی ضخیم بلند و مشکی با خال‌های ریز سفید به عنوان پیراهن استفاده کرده بود و آن را با جوراب شلواری ضخیم مشکی و نیم بوت‌های جیر پاشنه بلند و شال مشکی هماهنگ کرده بود؛ لباسی که در عین سادگی رسمی و برازنده بود.
این سروش صحت همیشگی سروش صحت ظاهرا چندان اهل لباس و خرید این چیزها نیست و اگر عکس‌های او را دنبال کنید تقریبا در تمام مراسم‌ها یک تم لباس را انتخاب می‌کند. شب گذشته هم مثل همیشه لباس اسپرت و کژوآل بسیار ساده ای پوشیده بود؛ ترکیبی از جین و پلیور و کاپشن.
این سروش صحت همیشگی
سروش صحت ظاهرا چندان اهل لباس و خرید این چیزها نیست و اگر عکس‌های او را دنبال کنید تقریبا در تمام مراسم‌ها یک تم لباس را انتخاب می‌کند. شب گذشته هم مثل همیشه لباس اسپرت و کژوآل بسیار ساده ای پوشیده بود؛ ترکیبی از جین و پلیور و کاپشن.
این فوتبالیست‌های دوست داشتنی سهراب بختیاری زاده هم دیگر فوتبالیست این مراسم بود که کت و شلوار خاکستری ضخیمش با شال بافتنی طوسی با حال و هوای زمستان هماهنگی داشت.
این فوتبالیست‌های دوست داشتنی
سهراب بختیاری زاده هم دیگر فوتبالیست این مراسم بود که کت و شلوار خاکستری ضخیمش با شال بافتنی طوسی با حال و هوای زمستان هماهنگی داشت.
این فوتبالیست‌های دوست داشتنی جواد نکونام و آرش برهانی دو ستاره محبوب و جوان فوتبال بودند که در کنار چهره‌های فوتبالی قدیمی‌تری مثل افشین پیروانی و مهرداد میناوند در این مراسم حاضر شده بودند. جواد نکونام پیراهن سفید و شلوار و کفش مشکی را با بارانی مشکی شیکی ست کرده بود. لباس‌های گران قیمت او در نهایت سادگی به خاطر دوخت شاخص و پارچه‌های مرغوب‌شان جلوه چشمگیری داشتند و شاید سادگی لباس برهانی را بیشتر به چشم می‌آورد. این جوان محجوب استقلال شلوار کتان یشمی را با کت ساده سدری ست کرده بود. البته شاید اگر به جای پیراهن سفید از رنگ دیگری استفاده می‌کرد از سادگی لباسش کم می‌شد.
این فوتبالیست‌های دوست داشتنی
جواد نکونام و آرش برهانی دو ستاره محبوب و جوان فوتبال بودند که در کنار چهره‌های فوتبالی قدیمی‌تری مثل افشین پیروانی و مهرداد میناوند در این مراسم حاضر شده بودند. جواد نکونام پیراهن سفید و شلوار و کفش مشکی را با بارانی مشکی شیکی ست کرده بود. لباس‌های گران قیمت او در نهایت سادگی به خاطر دوخت شاخص و پارچه‌های مرغوب‌شان جلوه چشمگیری داشتند و شاید سادگی لباس برهانی را بیشتر به چشم می‌آورد. این جوان محجوب استقلال شلوار کتان یشمی را با کت ساده سدری ست کرده بود. البته شاید اگر به جای پیراهن سفید از رنگ دیگری استفاده می‌کرد از سادگی لباسش کم می‌شد.
این فوتبالیست‌های دوست داشتنی اما بی شک شاخص‌ترین میهمان فوتبالی این جمع برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس بود. او هر چند تقریبا اسپرت لباس پوشیده بود اما خوش تیپ و برازنده بود. او بخش مهمی از این برازندگی را مدیون قد بلند و چهارشانه بودن در عین تمیزی و اتو تحسین برانگیز لباس‌هایش بود. ایوانکوویچ شلوار جین و پیراهن آبی کم رنگ را با کت و کفش خاکستری ست کرده بود که ترکیب رنگ ساده و شیکی را به وجود آورده بود.
این فوتبالیست‌های دوست داشتنی
اما بی شک شاخص‌ترین میهمان فوتبالی این جمع برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس بود. او هر چند تقریبا اسپرت لباس پوشیده بود اما خوش تیپ و برازنده بود. او بخش مهمی از این برازندگی را مدیون قد بلند و چهارشانه بودن در عین تمیزی و اتو تحسین برانگیز لباس‌هایش بود. ایوانکوویچ شلوار جین و پیراهن آبی کم رنگ را با کت و کفش خاکستری ست کرده بود که ترکیب رنگ ساده و شیکی را به وجود آورده بود.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.