ستاره های هالیوودی زن که شکل ابروهایشان را تغییر داده اند

ستاره های هالیوودی که باید برای زیبا بودن و جذابیت خود همیشه به خودشان برسند این ستاره های زن باید همیشه زیبا و خوش اندام باشند سیکی از قوانین دنیایی هالیوود این است که همه زن و مردهای هالیوود همیشه باید جذاب و خوش استایل باشند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ستاره های هالیوودی زن که شکل ابروهایشان را تغییر داده اند  را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت فانوس: ابروها در نمایش بهتر زیبایی چشمان نقش بسیار موثری دارند و به همین دلیل است که پس از چشم، این عضو صورت مورد توجه زیاد قرار دارد. با این تفاسیر و با توجه به نقش ابرو در صورت، شاید برایتان جالب باشد تغییر مدل ابروهای هنرمندان هالیوودی را از زمان گذشته تا حال با هم مقایسه کنید.

 

1. در دهه 90 میلادی، ابروهای نازک مد بود اما خوشبختانه مد برگشت و ابروهای طبیعی جای خود را به آن داد. آنجلینا جولی نیز با پر کردن ابروهایش آنها را به حالت طبیعی خود بازگرداند.

2. نیکول ریچی عاشق ابروهای کمانی شکل است. تفاوت مدل ابروهای او در گذشته و حال، تنها پهنای آن است. او در گذشته ابروهایی باریک داشته اما حال آنها را پهن تر کرده تا با مد روز پیش رود. علاوه بر پهنای ابرو، رنگ ابروهای او نیز تیره تر و با رنگ موهایش یکی شده است.

3. به ابروهای لیدی گاگا نگاه کنید. او در گذشته رنگ روشن موهایش را با رنگ ابروهایش ست کرده بود به طوری که ابروهایش به چشم نمی آمد اما حال نه تنها آنها را پهن تر بلکه رنگ آنها را نیز تیره تر کرده است. شما کدامیک را ترجیح می دهید؟

4. ابروهای کامرون دیاز در سال 2000، تقریبا نامرئی و با رنگ بلوند موهایش ست بود. اما در سال 2014 بود که او رنگ ابروهایش را تغییر داد و آنها را تیره تر کرد. اگر چه او هیچ تغییری به فرم ابروهایش نداد ولی به نظر می رسد که او با ابروهای جدیدش زیباتر شده است.

 

5. یکی از معروف ترین ابروها را مدل معروف، کارا دلوین، دارد، از این رو که بسیار پرپشت و حالت دار است. او به خوبی می داند که مدل ابروهایش بسیار زیباست، به همین دلیل تنها تغییری که به آن داده، رنگ ابروهایش است. او به ابروهایش رنگی گرم تر زده تا زیبایی چهره اش را دوبرابر سازد.

 

6. از آنجا که ابروهای باریک، چهره را مسن تر نشان می دهد، درو بریمور نیز از مدل ابروهایی که در سال 2007 داشته دست کشید و آنها را پرپشت تر کرد.

 

7. یکی از بیشترین تغییرات ابرو، مربوط به گوئن استفانی ست. در سال 2000 او ابروهایی کمانی و بسیار باریک داشت اما خداروشکر دلش را زد و به ابروهای پرپشت طبیعی خود بازگشت.

 

8. جنیفر لورنس ثابت کرد که ابروها نباید هم رنگ پوست صورت باشند. او با پررنگ کردن ابروهایش، به چهره بی روحش طراوت داد. به علاوه قد ابروهایش را نیز بلندتر کرد که بر کشیدگی و زیبایی چشمهایش افزود.

 

9. شاید از این که جنیفر لوپز در سال 1998 ابروهایش را به این شکل در آورد، تعجب کنید اما خب مقاومت کردن در برابر مد سخت است. اما خوشبختانه او ابروهایش را به حالت طبیعی خود بازگرداند.

10. این طور به نظر می رسد که جولیا رابرتس ابروهایش را در سال 1990 بر نمی داشته، اما ما خوشحالیم که حداقل آنها را تمییز می کند.

11. فرم ابروهای کیت وینسلت از سال 1998 تاکنون تغییر چندانی نکرده است، تنها رنگ آن پررنگ تر شده اما تغییری که به فرم صورت اش داده، بسیار است.

12. ما ابروهای طبیعی کیم کارداشیان را در سال 2007 بیشتر از ابروهای مصنوعی زمان حال او می پسندیم، شما چطور؟

 

13. ابروهای کنونی کایلی جنر بسیار پهن تر از ابروهای او در سال 2010 است. او همچنین اندکی رنگ آنها را روشن تر کرده تا با رنگ جدید موهایش ست شود.

 

14. تغییرات ابروهای مدونا از سال 1987 تا سال 2015 بسیار چشمگیر است. او ابروهایش را باریک تر روشن تر کرده است. ما که از این تغییر راضی هستیم، شما را نمی دانیم!

 

15. ابروهای پنلوپه کروز نیز از سال 1999 تا به حال تغییر زیادی کرده است. او هم مانند ستاره های دیگر نه تنها آنها را پرپشت تر بلکه رنگ شان را نیز روشن تر کرده است.

 

16. ریحانا با کشیدن دم ابروهایش، به صورت اش کشیدگی بیشتری داده است. شما نیز می توانید به سادگی و به کمک مداد یا سایه ابرو، این کار را انجام دهید و تاثیر آن را روی صورت تان ببینید.

ستاره های هالیوودی زن که شکل ابروهایشان را تغییر داده اند

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.