ستاره های هالیوودی

ستاره های هالیوودی که اصلا زیبا نبودند

قیافه خنده دار ستاره های هالیوودی قبل از مشهور شدن.خیلی از ستاره ها مجبورند میباشند ظاهرشان را با چارچوب هاي دشوار هالیوود وفق دهند تا شانس حضور در فیلم ها را داشته باشند. اما بعضی از آنها به قدری دلیر میباشند که با هیچکدام از انتقادهایی که به ظاهرشان شده تسلیم نشده اند. آنها به تمام جهان اثبات کرده اند که داشتن ظاهری متفاوت هم مفید هست.

______________فانوس______________

بندیکت کامبربچ

ستاره های هالیوودی

در سال 2010 هنگامی که اولین قسمت شرلوک به پرده سینما رفت ساخت کننده فیلم با خشم طرفداران شرلوک مواجه شد.آنها انتقادهای منفی از بازیگر نقشِ شرلوک کردند. اما تماشاچیان بعد از چند قسمت به بندیکت علاقمند شدند و الان همۀ وی را به یک بازیگر خوش تیپ می شناسند.

 

مریل استریپ

ستاره های هالیوودی

هیچکس مریل را در سن 27 سالگی نمی شناخت.او برای ایفای نقشش در فیلمِ کینگ کنگ بسیار تلاش کرد اما ساخت کنندهِ فیلم واکنش بدی در برابر مریل استریپ داشت چون وی را دختر زشتی میدانست.اما مریل در برابر نظر او می‌ایستد و تا کنون نامزد 20 پاداش اسکار شده هست.

 

جسیکا چستین

ستاره های هالیوودی

جسیگا بازیگر زیبای نوین در طول دوره آزمایش هنرپیشگی اش به دختر مو قرمز مشهور بوده هست و همین علت رد شدنش در هالیوود بود.جسیکا به توصیه دیگران موهایش را طلایی کرد تا یک دختر بلوند معمولی شود و اکنون یکی از بازیگرانِ مشهور شده هست.

 

کشا

ستاره های هالیوودی

زمانی که کشا مشهور شده بود مدیر برنامه هایش از او خواست که وزن کم کند. اما کاهش وزن باعث شد مشکلاتی برای سلامتی او بوجود بیاید. کشا پس ازدرگیری با دشواری های سلامتی اش به خود قول داد که دیگر هرگز توجهی به نظرات دیگران نکند و زندگی خودش را داشته باشد.

 

کریسی تیگنستاره های هالیوودی

به سختی می‌توان یقین کرد که کریسی تیگن مدلِ مشهور و همسر جان لجند ازاستانداردهای زیبایی هالیوود برخوردار نیست. کریسی زمانی که یک مدل مبتدی بود در کمپین تبلیغاتی«Forever 21»  شرکت کرد اما یکی از مدیران کمپین به آژانس مدلینگاعلام کرد که او بسیار چاق هست. و در نتیجه کریسی فورا از آژانس اخراج شد.

 

تیلور لاتنرستاره های هالیوودی

تیلور لاتنر تا گذشته از بازی در فیلم گرگ و میش بازیگرِ بسیار شعیفی بود.

 

تایرا بنکس

ستاره های هالیوودی

مادر مدلهای کشور آمریکا در «سال 2006» مورد انتقاد قرار گرفته و اخراج شد.دلیلش هم یکی از عکس هاي او بود که چندان با استانداردهایِ زیبایی مطابقت نداشت.چند روز بعد تایرا در یک برنامه زنده با همان لباس ظاهر می‌شود و سخنرانی می‌کند که هنوز هم در ذهن بینندگان برنامه باقیمانده هست.

 

لي میشل

ستاره های هالیوودی

زمانی که این بازیگر خوش صدا به سن 13 سالگی میرسد از او خواستهِ میشود که برای ادامه کار عمل جراحی بینی انجام دهد.اما او هرگز قبول نمیکند و با این وجود باز هم شهرتش را از دست نمیدهد.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.