ستایش

جزئیات جدید از ساخت فصل سوم سریال ستایش

سعید سلطانی کارگردان سریال ستایش جزئیاتی از ساخت فصل سوم سریال ستایش را شرح داد .در ادامه این مطلب از بخش بازیگران فانوس با ما باشید.

______________فانوس______________

جزئیات ساخت ستایش 3 از زبان سعید سلطانی

سریـــال ستـایش ساخــتــه سعـید سلـــطانی با بازی نرگس محمدی و داریوش ارجمــنـــد یکی از سریال های پرمخــاطــبی بود که دو فصل از آن روی آنتن تلویزیون رفــت و مورد توجه قرار گرفـــت. سعـــیــد سلـــطـانی درباره جزئیات جدیدی از فصـل سوم سریال ستـــایــش صحبـــت کرد.

خبرهای جدید از ساخت فصل سوم ستایش

کـارگــردان سریال ستـایــش 3 گفــت:باید به ایـن سریـــال بودجه تخصیــص داده شود و فیلــم نامـه هم نوشتـــه شود، ما هم مثل مردم دوست داریـم تا این اتـفاق بیـــفــتـــد چه با من چه بدون من.
سعید سلـطـانـی کارگــردان سریـــال ستــایش 3 با اشـــاره به تولیـــد ادامـه ایـــن سریال گفـــت:ما که تمـایــل به ساخــت ادامـــه ستایش داریم، اما قبـل از آن خواســت تلویزیون مهــم است که بایـد مقـــدمـــات این جریان را آمــاده کنــد.
وی ادامـه داد:بایـــد به ایـن سریـــال بودجه تخــصیـص داده شود و فیـــلـم نامه هم نوشتــه شود. ما هم مثـل مردم دوست داریـــم تا این اتـفــاق بیفتــد چه با من چه بدون من. خود مجــموعه آنقـــدر جذابیــت داشت که اگـر با هر کارگـردانـــی ساختــه شود این قصـه درگیــر کننــده خواهد بود.

ستایش

داریوش ارجمند بازیگر سریال ستایش

این کارگــردان با اشـاره به مولفـه های جذابیت ایـن سریال پرمـــخـاطــب گفت:«ستـــایـــش» زاویه نگاه جدیدی به آدم ها داشــت. ما با دو طرز تفــکـر مواجه بودیـــم یکـی خانواده ستـــایش و دیگـــری خانواده حشمـــت فردوس. به علـــاوه ایــنـــکـــه با سرنوشت دخــتری مواجـــه بودیم که در ابـــتدای امـــر به نظـــر بی دست و پا و بی تجــربه به نظر می رسد و امــا گذر زمـان و حوادثـــی که برایــش اتـفـــاق می افــتــاد از او یک زن می ساخـت که از پدر بیــمار و دو فرزند یتـیمـــش نگــهـداری می کرد. ایـــن سریال در اصـل گذری بود که از یک زن، انـــسانـی پر تکــاپو می ساخـت.

توضیحات سعید سلطانی در مورد ساخت ستایش سوم

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.