سحر جعفری جوزانی در پشت دیوار سکوت

سحر جعفری جوزانی صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری از حضورش در فیلم سینمایی پشت دیوار سکوت ساخته پدرش مسعود جعفری جوزانی به روز کرد.

______________فانوس______________

پشت دیوار سکوت با سحر جعفری جوزانی

فیلم سیــنــمایــی پشـــت دیوار سکوت هشـــتـمـــیـــن ساختـــه سیـــنمـایـی مسـعود جعـفـری جوزانــی است که با هنــرنمـــایـی سحـر جعــفــری جوزانی مراحـــل تصویربـرداری را پشت سر گذاشتـه و در انـــتـــظار اکـــران اســت . سحـر جعـفری جوزانی تصاویری از حضور در این فیـــلم سیـــنـمـایی را در صفــحه شخـصـی ایــنـــستـــاگرامش منتشـــر کرد.سحر جعفری جوزانی

سحر جعفری جوزانی

سحر جعفری جوزانی با انتشار این عکس نوشت:

سحر جعفری جوزانی

تصاویر سحر جعفری جوزانی در پشت دیوار سکوت

عکــس هایی از کار جدیدم پشـت دیوار سکوت… (هنوز اکـــران نشــده )

یکــی از فیـــلـم هایی که موضوع بکـری را براساس تحــقــیق و پژوهش به تصویر کشـیـده، پشت دیوار سکوت به کارگردانــی آقـای مسعود جعـفری جوزانی و تهـیـه کننــدگی آقـای محمد خزاعی است.

این فیـلــم سینمایی که هشــتمــیـن ساخته سینمـــایـــی مسعود جعفـــری جوزانـــی اســت ،مضمونی اجتـماعــی دارد و با هنـرمنــدی هنـرمنـــدان به نام آمـاده اکــران میـــشود.

مسعود جعـــفــری جوزانـی که فیـلم موفقـــی چون ایران برگـز را در کارنــامه سینـــمایـی خود دارد فیلـــم جدیدش را با محوریت بیــمـــاری ایدز آمـاده نمــایــش کرد. پشـــت دیوار سکوت مضمونی اجتمـــاعـی دارد و به مسئله ایـدز و پیـشــرفت آن در جامـــعه با نگــاهی شاعرانـــه می پردازد.

سحر جعفری جوزانی

سحر جعفری جوزانی در فیلم پشت دیوار سکوت

سحـر جعـــفـــری جوزانــی، رویا تیـموریـان، امــیــن تارخ، پرویز پورحـــســـینی، فریـبــا متـــخصـص، آرمـان درویش، مهـدی احـمدی،بهـــزاد فراهـانــی، شقـایـــق فراهـانـــی، حســیـن پاکدل، سیـمـــا تیـرانداز، سیـامک صفـری، محـــمــد رضـــا شریفی نیا، سمـیه نجومی، سودابــه گودرزی، لی لی فرهادپور، احـسان امانــی، میـــلـــاد یزدانـــی، حمــیــد متـــقـی، یاســـمـــیــن پازوکی، شکراله حسـنی، فرشـــته گلچین، فرهـــاد ملوندی، سعید دلــیـری، فرانک کوشافر، فاطــمــه صالحـــی شهـرابـــی، نجـــمـــیه آقـــابــابـاگـــلــی، میلاد یزدی، علی کامیـــار، الــهام پورشـــیرمردی، منــا عامـــری، سعـیـــده بت فریـب و زهـرا حســـیـــنـــی به ایـفــای نقــش می پردازنــد.

سحر جعفری جوزانی

پشت دیوار سکوت با بازی سحر جعفری جوزانی

ســـحـــر جعـفـــری جوزانــی در ایـــن فیــلم در نقـــش یک مددکــار اجتـمــاعی ظاهر میـــشود و در خلــاصـه داستـان آن آمـده :پشت دیوار سکوت روایـــت دخـتـــر جوانی به نام ستــاره با همــه وجود تلاش می کنـــد تغـییری در زنــدگی خود و دیــگـران ایــجاد کند… .

سحر جعفری جوزانی

سحر جعفری جوزانی در فیلم جدید پدرش

فــیـلـــم سینمــایی پشـت دیوار سکوت جدیدترین اثر مسـعود جعفـــری جوزانــی به تهیـه کنــنــدگی فتـــح الله جعـفری جوزانی و محـــمـــد خزاعی و محــصول مؤســـسه تصویر شهر، با موضوع خون های آلوده فرانـــسوی در نخســـتیــن روز اکـــران خود در سی و پنـــجــمـــیـــن دوره جشنواره فیـــلـم فجـر ساعـت 23 سه شنبـــه شب 12 بهمن ماه به روی پرده رفت و با اســـتقــبــال تمـــاشاگران این جشنواره قرار گرفت. به طوری که سالـن نمـایــش ایـن فیلــم ممـــلو از جمـعیـت بود.

هنرنمایی سحر جعفری جوزانی در فیلم پدرش پشت دیوار سکوت

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.