سحر زن مطلقه و جوان همسایه ،فیلم مستهجن میدید و بهم پیشنهاد رابطه داد

سحر زن مطلقه و جوان همسایه ،فیلم مستهجن میدید و بهم پیشنهاد رابطه داد

سحر زن مطلقه و جوان همسایه ،فیلم مستهجن میدید و بهم پیشنهاد رابطه داد

تا جایی که یادم میاد از بچگی میرفتم تو خونه همسایه ها و براشون ماهواره نصب میکردم . نصاب ماهواره و دیش بودم ، پول خاصی هم از این راه در نمیومد و درواقع فقط خرج 1-2 روزم بود. این ماجرای زندگی یه نوجوون هست که از فانوس منتشر میشه .

یه روز یکی از زنهای همسایه مدتی بود از شوهرش هم طلاق گرفته بود ازم خواست برم خونش و براش ماهواره نصب کنم .

اسمش سحر بود و 25 سالش بود ، بیشتر از 10 سال از من بزرگتر بود .  وقتی از پشت بوم برگشتم و کار نصب و تنظیم ماهواره تمام شد دیدم داره شبکه های مستهجن جنسی و سکسی رو نگاه میکنه .

اولین پیشنهاد رابطه جنسی

به گزارش سایت فانوس :بهم پیشنهاد داد کنارش بشینم و نگاه کنم ، لباس نامناسبی هم پوشیده بود که همه اینا باعث شد وقتی بهم پیشنهاد رابطه جنسی داد اسیر شهوت و هوس بشم و قبول کنم . البته اینکه قبلا خودم هم همیشه فیلم و کلیپ غیراخلاقی و پورن نگاه میکردم هم باعث شد که مقاومتی نکنم .

سحر معمولا مواد مخدر هم مصرف می کرد و به من هم تعارف میکرد اما تا اون موقع من از این مواد وحشت داشتم .

فردای اون روز سحر بازم باهام تماس گرفت و تنظیم شبکه های ماهواره رو بهانه کرد تا منو ببینه ، منم که هنوز لذت رابطه جنسی روز قبل زیر دندونم بود قبول کردم و رفتم پیشش و ….

اون روز برای یک لحظه درباره آیندم تو فکر فرو رفتم و سحر که دیدم همه حواسم بهش نیست پایپ که یه وسیله برای کشیدن شیشه بود رو داد دستم و گفت : مشکلات رو باید سوزوند و دود کرد !

اولین تجربه مصرف مواد مخدر

از فردای اون روز هروئین رو هم باهام آشنا کرد . حدود چند ماهی گذشت و سحر از محله ما رفت ، هیچوقت فکر نمیکردم قول و قرارهایی که باهام داشت هم دود بشه ، اما شد ، حتی باهام خداحافظی هم نکرد .

چون مواد مخدر رو همیشه از سحر میگرفتم وقتی اون رفت اکثرا خمار  میشدم ، عصبانی و پرخاشگر هم شده بودم و برای پول و مواد مخدر هرکاری حاضر بودم بکنم .

اثاثیه خونه رو میشکستم و مادر بیچارم مجبور میشد از دوست و آشنا پول قرض کنه تا پول مواد منو بده .

هربار که حالم خوب بود و اشک های مادرم رو میدیدم انگار دنیا روی سرم خراب میشد . پنج باری ترک کردم اما دوباره مرفتم سمت مواد . انگار یکی میگفت انقدر بکش تا بمیری

چهار سال گذشت از اولین باری که کنار سحر مواد کشیدم.

الان یاسر 16 سالش هست و یه معتاد به انواع مواد مخدر ، تازه میخواد به خاطر قول ازدواجی که دخترعمش بهش داده مواد رو بازم کنار بذاره

امیدواریم که این عشق و علاقه باعث بشه از دست این ماده افیونی خلاص بشه .

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.