سردار آزمون

درگیری سردار آزمون در روسیه! + عکس

سردار آزمون مهاجم ایرانی روبین کازان به خاطر دفاع از هم تیمی اش با بازیکن لوکوموتیو مسکو درگیر و جریمه شد.در ادامه با ما همراه باشید.

___________________فانوس___________________

درگیری و کارت زرد برای سردار آزمون

تیم های فوتبال روبین کازان و لوکوموتیو مسکو چهارشنبه شب در چارچوب هفته پنجم رقابتهای لیگ روسیه به مصاف یکدیگر رفتند که تقابل این دو تیم با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

مهاجم ایرانی روبین کازان به دلیل درگیری با بازیکن لوکوموتیو مسکو با کارت زرد جریمه شد. سردار آزمون بعد از دو حضور تعویضی در دو مسابقه ابتدایی فصل مقابل کراسنودار و زنیت سن پترزبورگ که جمع لحظات بازی او را به 60 دقیقه نمی رساند و نتوانست مانع از شکست تیم اش شود، در سومین هفته از لیگ روسیه مقابل آرسنال تولا از ابتدای نیمه دوم وارد زمین شد و با تاثیرگذاری روی گل اول و گرفتن یک پنالتی نقش مهمی در ثبت نخستین برد روبین کازان ایفا کرد.سردار آزمون

سردار آزمون مهاجم ایرانی روبین کازان

این عملکرد موجب شد تا قربان بردی اف هفته قبل او را 67 دقیقه مقابل زسکا مسکو به کار بگیرد و امشب هم در دیدار مقابل لوکوموتیو مسکو به طور کامل استفاده کند که البته حضور این مهاجم ایرانی نیز برای کازانی ها مثمر ثمر بوده است.

روبین کازان امشب در لحظات پایانیِ پنجمین مسابقه فصل، برد مقابل لوکوموتیو مسکویی که چهار برد داشت را از دست داد و با نتیجه یک بر یک بازی را به اتمام رساند ولی این دیدار تحت الشعاع درگیری آزمون قرار گرفت.

در دقیقه 34 این مسابقه الکسی میرانچوک، مهاجم لوکوموتیو مسکو روی بازیکن روبین کازان خطا کرد که موجب افتادن وی به زمین و توقف بازی شد که در همین لحظه سردار آزمون با میرانچوک درگیری فیزیکی پیدا کرد اما با دخالت بازیکنان دو تیم و داوران مسابقه این قائله ختم به خیر شد.
آزمون به دلیل رفتار غیر ورزشی و ایجاد درگیری و همچنین میرانچوک با کارت زرد جریمه شدند.

دعوای سردار آزمون در روسیه به خاطر هم تیمی اش

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.