سلفی لو رفته هومن سیدی در کنار معشوقه اش در ارمنستان

هومن سیدی یکی از سلفی هایش که در سفر به ارمنستان با یک زن بی حجاب ثبت نموده است را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام قرار داد و سوژه همه خبرگزاریها در لیران شده است که آیا این زن معشوقه هومن سیدی است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر سلفی لو رفته هومن سیدی در کنار معشوقه اش در ارمنستان را درسایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت فانوس :هومن سیدی و رضا عطاران برای بازی در فیلم سینمایی مصادره در ارمنستان بسر می برند.هومن سیدی ،بازیگر کشورمان که خود نیز از کارگردانان برجسته سینمای ایران است با بازیگر مشهور ارمنی عکس و سلفی صمیمانه ای گرفته و قابل ذکر است که در این فیلم چند بازیگر ارمنی نیز حضور دارند.

فیلم کمدی مصادره

این فیلم ساخته مهران احمدی است که در کشور ارمنستان بعضی سکانس ها فیلم برداری می شود.تعدادی از بازیگران دیگر از جمله بابک حمیدیان و هادی کاظمی و بازیگران ارمنی نیز در فیلم سینمایی مصادره حضور دارند.بعد از اینکه فیلم برداری در ارمنستان به اتمام رسید در ایران نیز این پروژه ادامه دارد.

 

عکس رضا عطاران و هومن سیدی در فیلم مصادره

از جمله بازیگران ارمنی میلنا واردانیان و همچنین لوسینه گیراگوسیان و آلیسا میلکستیان را می توان نام برد.این اولین فیلم بلند مهران احمدی است که جلوی دوربین برده است.

 

گریم جالبی از رضا عطاران در فیلم سینمایی مصادره مشاهده می کنید که در نوع خود کم نظیر است و اولین عکس از گریم این بازیگر است که منتشر شده است.

به تازگی بیشتر فیلم های ایرانی یا از بزیگران خارجی استفاده می کنند و در فیلم خود برای جذب مخاطب و بیننده و یا در خارج از کشور فیلم برداری خود را بنا به داستان فیلم تهیه و فیلم برادری می کنند.

 

داستان این فیلم سینمایی که مهران احمدی در حال سبخت آن است، کمدی و طنز است و خنده دار است.بازیگران کمدی مانند هادی کاظمی و رضا عطاران در این فیلم بازی کرده و نقش آفرینی کرده اند

.سلفی لو رفته هومن سیدی در کنار معشوقه اش در ارمنستان

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.