سلمان خان

مبارزه مسلحانه سلمان خان با تروریست ها

سلمان خان بازیگر سرشناس و محبوب سینمای بالیوود در فیلم جدیدش در نقش یک افسر پلیس جلوی دوربین میرود و به مبارزه با تروریست ها می پردازد.

_____________فانوس_____________

سلمان خان بازیگر ببر زنده بالیوود شد

ســلـمان خان بازیگــر مطـــرح و پرطرفـــدار سیــنمـــای بالیوود به تازگــی در نقش یک افسر پلــیس به مبارزه با تروریـــست ها پرداخت و بازیــگر ببـر زنــده سیــنمـــای بالیوود شد.

سلــمان خان بازیــگـــر مطـرح سیــنمـــای بالــیوود این روزهـــا فیلمـــبـــرداری فیـلـــم سیـنـــمــایـــی “ببـر زنده” را پشـت سر می گذارد.

ایـن فیلـم داسـتـــان افـــســر هندی را روایت می کنـــد که در جریان مبـــارزه با گروهی تروریسـتی با اتفـــاقات عجیـــبـــی روبرو شده و مجبور به انجـام عمــلـــیاتی بسـیار سخـــت می شود.

سلمان خان در نقش یک افسر هندی

سلمان خان

سلمان خان بازیگر سرشناس بالیوود

فــیـــلـــم سیــنــمـایی “ببـر زنــده” به کارگــردانی “علـــی عبــاس ظفـــر” و نویســـنـــدگی “آدیتا چوپرا” 22 دسامــبـر 2017 اکــران خود را در سینــماهای هندوستـــان آغاز خواهـد کرد.

علاوه بر سلــمان خان، کاتــریــنـــا کیـف، پاریش راوال، سودیـپ، آنـگاد بدی و رانویر شاروی در این فیلم اکـــشــن هیــجـــانــی به ایـــفـای نقـــش خواهـند پرداخت.

سلــمـان خان به تازگی بازی در فیـــلم “تیوب لایت” را پشت سر گذاشـته است. فیلم سیـــنــمایـی “تیوب لایت” با بازی “سلـمـــان خان” اکران خود در سینـماهـــای هنــدوستان را از امـــروز آغاز کرده است.

ایـن فیـلـم داستان مردی را در شهری کوچک روایت می کنـد که عاشـــق خانواده اش اسـت امـا پس از ملــاقات با چنـــد نفر همـــه چیـز در زندگی‍ــاش درگـــیـر جنگ و درگـــیـری می شود.

سلمان خان

سلمان خان بازیگر سرشناس بالیوود

کــبـیر خان و آلخـانـدرو مونتـــه ودری نگارش فیلـــمــنـامه تیوب لایــت را به صورت مشـــتـــرک بر عهـده داشـته و درام هنـدی هم اکـنون اکـران خود را آغـاز کرده اسـت.

سلمان خان

سلمان خان بازیگر سرشناس بالیوود

عـلاوه بر سلمـــان خان بازیـگر پرطرفــدار بالیوود، سهـیل خان، اووم پوری، ژو ژو و ایـــشـا تاولار به ایـــفـای نقـــش پرداخــتــه انـــد. سلــمان خان همـچـــنـــان و در آستانـه 52 سالگـی یکی از پرفـروش ترین بازیگــران سیـنـــمای هنـــدوستــان به حساب می آیـد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.