دختران جوان وقتی همراه پسر جوان برای گردش به حاشیه شهر می‌رفتند، نمی‌دانستند چه سرنوشت شومی در انتظارشان است و در دام سارقان حرفه‌ای گرفتار می‌شوند.
.
دوست پسر خوشتیپ و پولدار,همسریابی پسر خوشتیپ خوشگل پولدار فشن,دوست دختر خوشتیپ پولدار,gf bf خوشتییپ پولدار,

رسیدگی به این پرونده از چندی پیش با شکایت دختر جوانی در کلانتری 11 شهرستان گنبد کاووس استان گلستان در دستور کار پلیس قرار گرفت. شاکی به ماموران گفت: روز حادثه با پسر مورد علاقه ام برای تفریح به خارج از شهر رفته بودیم که یک موتورسوار راهمان را سد کرد و در حالی که چاقویی در دست داشت، ما را با زور و تهدید از خودرو پیاده کرد. بعد هم ما را کتک زد و پول و گوشی تلفن همراه و طلای مرا گرفت و متواری شد. پسر مورد علاقه ام او را تعقیب کرد اما ناکام ماند.

همزمان با شروع تحقیقات، ماموران به جستجوی متهم فراری پرداختند اما موفق به یافتن وی نشدند. چند روز بعد از این شکایت، دو دختر دیگر هم با حضور در کلانتری های دیگر، شکایت های مشابهی را مطرح کردند. با افزایش شکایت ها، پرونده برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان گنبد کاووس قرار گرفت تا این که هفته گذشته دختر جوانی با حضور درپلیس آگاهی، از مردی نقابدار به اتهام کتک زدن وی و سرقت اموالش شکایت کرد.

با تحقیق از این شاکی معلوم شد او نیز مانند دیگر مالباختگان در دام همان سارق گرفتار شده است. اما در ادامه تحقیقات مشخص شد متهم فراری هنگام درگیری با این شاکی برای چند لحظه نقابش افتاده و شاکی توانسته چهره او را به خاطر بسپارد. با کشف این سرنخ و چهره نگاری، روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد.

ماموران در ادامه با بررسی آلبوم مجرمان حرفه ای دریافتند این تصویر به یک متهم حرفه ای به نام احمد شباهت دارد که بارها به اتهام سرقت، زورگیری و شرارت دستگیر و زندانی شده است.

در ادامه مخفیگاه احمد به طور نامحسوس کنترل و وی دو روز پیش دستگیر شد. متهم با انتقال به پلیس آگاهی با اعتراف به سرقت های سریالی اش از دختران جوان به پلیس گفت: از زمستان سال گذشته که از زندان آزاد شدم، دزدی هایم را از سر گرفتم. موضوع را با دوستم محمد در میان گذاشتم که قول همکاری داد. او با پوشش آراسته و خودروی مدل بالا در شهر تردد می کرد و با شناسایی دختران جوان، با آنها طرح دوستی می ریخت. او پس از جلب اعتماد دختران جوان، به دروغ به آنها ابراز علاقه می کرد و به بهانه ازدواج فریبشان داده و آنها را به دام می انداخت.

وی ادامه داد: بر اساس نقشه مان با دختران برای تفریح به حاشیه شهر می آمد و ما آنجا نقشه سرقت را اجرا می کردیم. محمد برای این که ماجرا واقعی تر جلوه کند، با من درگیر می شد.

با ثبت اظهارات دزد حرفه ای، همدستش نیز تحت تعقیب قرار گرفت و روز بعد دستگیرشد.

فرمانده انتظامی شهرستان گنبد کاووس در این باره گفت: با اعتراف متهمان به ده ها فقره سرقت، آنها روانه زندان شدند. تحقیقات تکمیلی از دو متهم به سرقت و دستگیری مالخران و کشف اموال دزدیده شده از شاکیان ادامه دارد.

سرهنگ محمدعلی عسگری با هشدار به دختران جوان از آنها خواست فریب دوستی های خیابانی را نخورند و براحتی به مردان غریبه اعتماد نکنند و با آنها همراه نشوند؛ زیرا ممکن است در دام افرادی گرفتار شوند که جان و مالشان را به خطر بیندازند.

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.